Trwa ładowanie...

"Kuchenne Rewolucje": Gessler: seksapil ma się w sobie, nie w kilogramach

"Kuchenne Rewolucje": Gessler: seksapil ma się w sobie, nie w kilogramachŹródło: AKPA
d1avo2n
d1avo2n

Magda Gessler krytycznie wypowiada się na temat nowych kanonów kobiecego piękna kreowanych przez największych kreatorów mody. O wychudzonych modelkach, które bardziej przypominają mężczyzn i karaniu anoreksji, restauratorka opowiada w wywiadzie z dziennikarką TVN.

Najpopularniejsza w Polsce restauratorka nie kryje zainteresowania modą, podobnie jak i swojej kobiecej sylwetki. Kreatorka dobrego smaku i tradycyjnej kuchni była gościem specjalnym jednego z odcinków drugiej edycji programu ”Top model”, w którym towarzyszyła dziewczynom w czasie ekstremalnej sesji z rożnymi, kuchennymi produktami. Gessler surowo ocenia lasowany w ostatnich latach wzorzec wychudzonego, kobiecego ciała, który zmusza modelki do rygorystycznych diet:
- Seksapil ma się w sobie, nie w kilogramach. [...]To takie bardzo mocne odchudzanie kobiet, doprowadzające młode kobiety do anoreksji powinno być karalne - wyznała restauratorka.

Jak przyznała w rozmowie z dziennikarką TVN Magda Gessler, świat mody wywiera na współczesnych kobietach ogromną presję:
- Jest coś w rodzaju faszyzmu jeśli chodzi o formę, o rozmiary. Wprowadzili to dyktatorzy mody, projektanci. Ja uważam to za mocno dyscyplinujące i mocno niesprawiedliwe wobec kobiet - dodała autorka ”Kuchennych Rewolucji” .

Jaki typ urody najwyżej ceni restauratorka?
- Mnie się najbardziej podobał typ kobiety lat 60.tych, 50.tych kiedy kobieta miała talię, biust, biodra. To co teraz pokazują jako kobietę, wydaje mi się zniekształconą formą kobiety podobnej do mężczyzny. [...] Ja bym chciała dalej widzieć kobiety jako kobiety, a nie kobietę, że nie wiadomo czy to kobieta czy to mężczyzna - podsumowała Gessler.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1avo2n

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1avo2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1avo2n