Trwa ładowanie...

"Kuchenne rewolucje": Gessler dręczą zmory? My wiemy, że nie sypia przez...

"Kuchenne rewolucje": Gessler dręczą zmory? My wiemy, że nie sypia przez...Źródło: AKPA
dw55arf
dw55arf

[

]( http://www.fakt.pl )
Praca na planach dwóch programów to nie lada wyzwanie. A przecież to nie wszystko, co ma na swojej głowie *Magda Gessler (59 l.). Restauratorka musi jeszcze zadbać o lokale, które sygnuje swoim nazwiskiem. Okazuje się, że to za dużo jak na jednego człowieka. Jak dowiedział się Fakt, Gessler jest przemęczona, a doba jest dla niej zdecydowanie za krótka, przez co... nie starcza jej już czasu na sen.*

Nie sypia, nie widuje bliskich, mylą jej się miasta, nie wie co tak naprawdę dzieje się w jej własnych lokalach. Magda Gessler zawsze dużo pracowała. Jednak gdy doszedł jej nowy program „MasterChef” i to w dodatku nagrywany równolegle z kolejną edycją „Kuchennych rewolucji”, to rodzina i znajomi pani Magdy zaczęli się o nią poważnie martwić.

dw55arf

Podobno gwiazda TVN ledwo daje radę z nawałem obowiązków. Jej bliscy najbardziej niepokoją się tym, że Gessler zarywa noce, jest przepracowana i pije jedną kawę za drugą, by w ogóle móc pracować. Obawiają się także, że jej związek może w końcu nie wytrzymać napiętego planu zawodowego pani Magdy.

Dopiero co restauratora ogłosiła, że zapowiadany po raz kolejny ślub z wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim się nie odbędzie. Teraz może się okazać, że nie wystarczy jej czasu nawet na zwykłe spotkanie z narzeczonym.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Katie Holmes potajemnie spotyka się z byłym…

dw55arf

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw55arf