Trwa ładowanie...
d2evwtu

"Kuchenne Rewolucje": będzie kolejna edycja?

Sympatycy Magdy Gessler mają powody do dumy i radości. 14. sezon kulinarnego show zgromadził przed telewizorami 2,2 mln widzów. Znane są też losy kolejnych edycji "Kuchennych rewolucji".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kuchenne Rewolucje": będzie kolejna edycja?
(TVN/x-news)
d2evwtu

Wśród komentarzy na facebookowym profilu sławnej restauratorki pojawiały się głosy mówiące, że 14. edycja "Kuchennych Rewolucji" jest znacznie słabsza od poprzednich. Okazuje się jednak, że wypowiedzi internautów nijak mają się do wyników show. Bowiem program śledziło średnio 2,16 mln osób. Najwięcej widzów zgromadził odcinek z 24 listopada, który obejrzało średnio 2,58 mln osób. Drugie miejsce zajął finał programu, który wyjątkowo został pokazany o 20:55 (2,43 mln oglądających).

Emitowany w tym samym okresie ub.r. 12. sezon "Kuchennych rewolucji" zgromadził o 50 tysięcy widzów więcej. Telewizyjne show kulinarne śledziło wówczas 2,21 mln osób. W ubiegłym roku program pokazywany był o wcześniejszej porze (20:50). TVN w czasie emisji premierowych odcinków "Kuchennych rewolucji" był wiceliderem w rynku telewizyjnym. Wpływy reklamowe z 14. sezonu programu wyniosły 22,75 mln zł. Dla porównania, 12. edycja przyniosła 23,62 mln zł.

Choć oglądalność programu Magdy Gessler nieco spadła, to nadal cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że kolejna seria "Kuchennych rewolucji" znajdzie się w wiosennej ramówce stacji TVN. Cieszycie się?

d2evwtu

SPRAWDŹ, kiedy możesz zobaczyć powtórki najlepszych odcinków programu "Kuchenne Rewolucje"!

Magda Gessler, Kuchenne rewolucje TVN/x-news
Magda Gessler, Kuchenne rewolucje (TVN/x-news, Fot: WP.PL)
   TVN/x-news
(TVN/x-news)

ZOBACZ TAKŻE "MasterChef": jurorzy zdradzają sekrety programu

d2evwtu
d2evwtu

Podziel się opinią

Share
d2evwtu
d2evwtu