Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": Wodzianka z żalem przyznaje, że nie jest dziewczyną Nergala

Share
"Kuba Wojewódzki": Wodzianka z żalem przyznaje, że nie jest dziewczyną Nergala
Źródło: TVN
dmskxqr

Najsłynniejsza hostessa Kuby Wojewódzkiego, zdementowała medialne doniesienia na temat jej rzekomego związku z Nergalem. Jak wyznała dziennikarzowi stacji TVN, z liderem formacji Behemot łączy ją tylko sympatia. Jednocześnie Wodzianka dodała, że bardzo chciałaby być dziewczyną Darskiego bo jest z niego "mega fajny facet".

Ostatni występ Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej zaowocował namiętnym pocałunkiem z Nergalem, który rozbudził wyobraźnię prasy kolorowej i plotkarskich portali. Media rozpisywały się o domniemanym romansie tych dwojga, a sama Wodzianka podgrzewała temat licznymi wpisami na swoim profilu społecznościowym. W końcu po ponad dwóch tygodniach spekulacji, Wodzianka wyznała smutną prawdę o jej rzekomym związku z Darskim:
- Nie jestem dziewczyną Nergala, ale bym chciała. To jest mega fajny facet. Wrażliwy, ciepły, fajny. Ale to nie jest tak, że jak się od razu pocałuje kogoś w telewizji, to jest się od razu parą. Nie robiłabym z tego jakiegoś wielkiego halo - powiedziała Dominika.

dmskxqr

Świadoma swoich wdzięków hostessa szybko jednak dodała, że być może nie wszystko w tej sprawie stracone:
- Może coś będzie, to jest prawdopodobne, bo w końcu hello - jestem Wodzianką! - wyznała Zalewska.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

dmskxqr

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dmskxqr

Podziel się opinią

Share
dmskxqr
dmskxqr