Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

Kuba Wojewódzki: Showman naśmiewa się z klanu Gesslerów. "Inwazja trwa"!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki: Showman naśmiewa się z klanu Gesslerów. "Inwazja trwa"!
(mwmedia)
ycipk-3su8tz

Wpisy *Kuby Wojewódzkiego na łamach "Polityki" stały się już tradycją. Juror "X Factor" co tydzień krytykuje gwiazdy polskiego show-biznesu. Tym razem oberwało się Adamowi Gesslerowi, który po rocznej przerwie wraca do Telewizji Polskiej. Tym razem popularny restaurator pokaże swoje kulinarne umiejętności w nowym programie "Euro według Gesslera". Jego powrót nie uszedł uwadze Wojewódzkiego...*

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Euro 2012, Telewizja Polska postanowiła uczcić to ważne dla Polski wydarzenie nie tylko pod względem sportu, ale również kulinariów. Stąd wzięła się idea nowego programu Adama Gesslera "Euro według Gesslera".
Znany szef kuchni w każdym odcinku show będzie przybliżał widzom kuchnię jednego z krajów biorących udział w Euro 2012. Fakt ten skomentował Kuba Wojewódzki w najnowszym numerze "Polityki":

"Inwazja rodziny Gesslerów na rodzime media trwa. Nowy program, zatytułowany »Euro według Gesslera«, przygotował Adam Gessler. Tym razem prowadzący sprawdzi, czy Polska jest przygotowana do Euro pod względem kulinarnym. Będzie też gotował z kibicami. Wszystko mi mówi, że najpopularniejszym daniem Euro będą bitki, a potem zimne nóżki" – zażartował złośliwie juror "X Factor".

ycipk-3su8tz

Tak bardzo przywykliśmy już do komentarzy Kuby Wojewódzkiego, że ten najnowszy w ogóle nie zrobił na nas wrażenia. A na was?

(fot. mwmedia)
Podziel się

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Tomasz Kammel podpowiada, jak występować publicznie nie tylko w telewizji!

ycipk-3su8tz

* W tym temacie: "Tylko taniec": Kolorowe przebranie Krystyny Mazurówny! Ładne?*

Zobacz także:

[

Podziel się
ycipk-3su8tz

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się
ycipk-3su8tz

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz