Trwa ładowanie...
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki radzi, jak zarabiać na Instagramie. "10 średnich krajowych za 1 wpis"

Dziennikarz lubi chwalić się swoim majątkiem. Zwłaszcza, gdy może wykazać, jak łatwo przychodzi mu zarabianie dużych sum od reklamodawców. Postanowił jednak podzielić się swoją tajemną wiedzą, jak prowadzić dochodowe konto na Instagramie.

Share
Kuba Wojewódzki radzi, jak zarabiać na Instagramie. "10 średnich krajowych za 1 wpis"
Źródło: ONS
d3ly4wu

Kuba Wojewódzki od blisko 30 lat pracuje w telewizji. Zaczynał w TVP, potem na dłużej związał się z Polsatem, a od 14 lat jest samozwańczym królem TVN-u. Oprócz tego jest radiowcem i współwłaścicielem firmy producenckiej oraz sieci restauracji. Od kilku lat sporą część jego przychodów stanowią reklamy.

Gwiazdor może poszczycić się ponad 1,2 mln obserwatorów. Nic dziwnego, że wiele marek chętnie promuje się w jego postach. Wojewódzki nie ukrywa, że zrobienie sobie fotki z reklamowanym produktem jest dla niego prościzną, za którą zarabia niemałe sumy.

Zobacz: Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Dziennikarz postanowił jednak nie być egoistą i podzielił się swoim przepisem na sukces. Ułożył 10-punktowy poradnik "Jak zarobić 10 średnich krajowych za 1 wpis na Instagramie". Kuba Wojewódzki doradza, aby nie retuszować zdjęć i tworzyć autorskie opisy. Jego zdaniem lepiej kreować się na osobę, która nie będzie lubiana.

d3ly4wu

Showman nie byłby sobą, gdyby nie wskazał kolegów po fachu jako przykłady "oni robią to źle". W tym gronie znaleźli się nielubiani przez Wojewódzkiego prezenterzy TVN-u: Michał Piróg i Filip Chajzer. Co ciekawe, wytknął też brak komercyjnego potencjału na Instagramie Tomaszowi Kammelowi, z którym od lat się przyjaźni. Czyżby ich relacje uległy pogorszeniu? A może to tylko wyraz "sympatii" wobec kolegi?

Planujecie skorzystać z zaleceń Kuby Wojewódzkiego? Naszym zdaniem w jego poradniku zabrakło jednego elementu - "najpierw bądź sławny".

d3ly4wu

Podziel się opinią

Share
d3ly4wu
d3ly4wu