Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": "Piątą Kolumną Otyłości i Trójgłową Godzillą", czyli Grycanki gośćmi programu

Share
"Kuba Wojewódzki": "Piątą Kolumną Otyłości i Trójgłową Godzillą", czyli Grycanki gośćmi programu
Źródło: AKPA
d4kodyc

Kuba Wojewódzki zaprezentował widzom kolejną dawkę swojego ostrego języka i po raz kolejny udowodnił, że w swoim programie gości przedstawicieli show biznesu, którzy budzą największą ciekawość. W najbliższy wtorek na jego kanapie zasiądą tzw. Grycanki, a program z ich udziałem Wojewódzki "sprzedaje" w typowym dla siebie sposób, czyli "czas na dobrego loda!"

Powyższym stwierdzeniem w zwiastunie showman zachęca widzów do obejrzenia najbliższego odcinka swojego talk-show. Jednak to dopiero preludium błyskotliwych porównań typowych dla stylu Wojewódzkiego, oto dalsza cześć:
- Wtargnęły do Polskich mediów jak Wehrmacht do Poczty Gdańskiej! Nazywane są Piątą Kolumną Otyłości i Trójgłową Godzillą Która Zjadła Całe Osiedle!!! Marta, Weronika i Wiktoria Grycan, czyli popularne GRYCANKI!!! u mnie we wtorek trzy dziewczyny które stały się papierkiem lakmusowym krajowej tolerancji anno domini 2012!!! - zachęca w promocyjnym spocie Wojewódzki. Czujecie się przekonani?

Emisja programu ”Kuba Wojewódzki” z udziałem lodowych potentatek we wtorek, 27 marca o godz. 22:30 w TVN.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d4kodyc

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4kodyc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kodyc
d4kodyc