Kuba Wojewódzki nie oszczędził Ciupy. Pytania o romans z rolnikiem, operacje plastyczne i Donatana. Z czego jeszcze zadrwił na antenie?

None

Kuba Wojewódzki nie oszczędził Ciupy. Pytania o romans z rolnikiem, operacje plastyczne i Donatana. Z czego jeszcze zadrwił na antenie?
Źródło zdjęć: © tvn/x-news

/ 4Kuba Wojewódzki

Obraz
© tvn/x-news

W ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego na kultowej kanapie zasiadła m.in. Ola Ciupa, modelka rozsławiona przez Donatana. To właśnie słynna Słowianka z teledysków rapera stała się ofiarą dwuznacznych żartów i wyjątkowo złośliwych pytań króla TVN, którego ciekawość nie znała granic dobrego smaku.

Wojewódzki poruszył prawdopodobnie wszystkie niewygodne dla dziewczyny kwestie. Począwszy od kontrowersji związanych z pracą u Donatana, przez operacje plastyczne oraz domniemany romans z rolnikiem, o którym w ostatnich tygodniach rozpisywała się kolorowa prasa. To właśnie relacja Ciupy z Adamem Kraśką okazała się najbardziej drażliwym tematem, który usilnie chciała wyjaśnić na antenie. Słowa celebrytki nie zostawiają złudzeń, że spekulacje mediów na temat jej życia osobistego wyraźnie są jej nie w smak.

Jak podsumowała to, co łączy ją z najpopularniejszym rolnikiem w kraju? Kraśko raczej nie będzie zadowolony, słysząc jej słowa.
Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w programie.

KM

/ 4Zanim została Słowianką, chciała być wodzianką

Obraz
© tvn/x-news

Seksowna Ola Ciupa wyraźnie starała się wypaść jak najlepiej, ale Wojewódzki nie dał jej na to szans. Podobnie jak przed laty nie dał możliwości występów w swoim show. Jak wyznała celebrytka, zanim rozpoczęła współpracę z raperem, starała się o posadę hostessy w talk show króla TVN. Kuba najwyraźniej nie docenił jednak jej talentu, ale dziewczyna nie może narzekać na to, jak potoczyła się jej kariera. Jeszcze do niedawna mogliśmy oglądać ją w programie "Celebrity Splsah", gdzie wiele emocji wzbudzał nie tylko jej wygląd, ale przede wszystkim znajomość z bohaterem programu "Rolnik szuka żony". Zapytana przez Kubę o romans z olbrzymem z Podlasia, odpowiedziała:

- To kompletna bzdura. Na początku nawet tego nie dementowałam, ponieważ wydawało mi się to tak absurdalne. To kompletna bzdura. Ja Adasia bardzo polubiłam, przez dwa miesiące przebywaliśmy na planie programu, mieliśmy wspólne treningi. Najbardziej połączył nas strach przed wodą, bo on się bał najbardziej i ja też byłam jedną z tych osób, które najbardziej bały się skakać- tłumaczyła modelka, wyraźnie dając do zrozumienia, że Kraśko nie miał u niej szans.

Podkreślała na antenie, że ma partnera, jak jednak zaznaczyła, nie chce rozmawiać o życiu prywatnym. O wiele chętniej opowiadała o swojej pasji, którą poza modelingiem jest kosmetologia. Tego tematu Kuba nie mógł potraktować z powagą.

/ 4Ciupokrem, czyli biznesowe marzenie modelki

Obraz
© tvn/x-news

- Co, masz zajęcia z pilnika? - kpił sobie Wojewódzki, a dziewczyna zapewniała, że choć kosmetologia brzmi niepoważnie, jest to bardzo ciężki kierunek.

- Mam takie przedmioty jak, chemia, biologia i tego typu sprawy - przekonywała, tłumacząc, że swoją przyszłość wiąże właśnie z tym kierunkiem. Planuje stworzyć własną serię kosmetyków, a może nawet sieć salonów SPA. Niestety, im poważniej chciała wypaść, tym bardziej prowokowała Wojewódzkiego do kolejnych żartów.

- Stworzysz Ciupokrem!- drwił z niej Kuba.

W rozmowie z najpopularniejszą Słowianką, showman poruszył też kwestię jej perfekcyjnego ciała, które - jak zapewniała - jest wyłącznie dziełem natury.

- Jesteś bardzo dobrze zbudowana - zaczął Kuba. - To jest naturalne? I z przodu i z tyłu? - dociekał.

- Tak - wyznała, opowiadając na antenie pewne "interesujące" zdarzenie.

/ 4Ciupa zapewnia: wszystko jest naturalne

Obraz
© tvn/ x news

- Ostatnio podszedł do mnie taki mały chłopczyk i powiedział, że widział, jak skakałam w programie. "Tata mi powiedział, że pani ma sztuczny biust, pani miała operację". Zrobiło mi się głupio, bo jak tu z takim małym chłopcem rozmawiać o takich sprawach? A chciałabym o tym powiedzieć, bo jest dużo młodych osób, które piszą do mnie z pytaniem, w jaki sposób zaczęłam karierę i chciałabym wyjaśnić, że mój biust jest naturalny i nie miałam żadnych operacji i żeby młode osoby nie myślały sobie, że jest to jakaś droga do kariery - stwierdziła.

I choć Kuba chciał namacalnie przekonać się o naturalności biustu Ciupy, podobnie jak przed laty w "Top Model" robił to Dawid Woliński, musiał uwierzyć na słowo. Podobnie jak w to, że na co dzień Ciupa jest skromną dziewczyną i unika np. głębokich dekoltów. Słowiańska kusicielka, z jaką modelka kojarzy się za sprawą teledysków Donatana, to jak zapewniała, wyłącznie wykreowany na potrzeby pracy wizerunek.
Jeśli uznać to za prawdę i przyjąć, że na kanapie u Wojewódzkiego Ciupa w końcu była sobą, to trzeba przyznać, że zdecydowanie lepiej się na nią patrzy, niż słucha.

KM

Wybrane dla Ciebie

Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta