Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki nie miał litości dla Małgorzaty Foremniak. Przeczytał jej okrutny komentarz

W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawili się aktorka Małgorzata Foremniak oraz dziennikarz Szymon Majewski. Foremniak wypowiedziała się na temat swojego udziału w ”Odwróconych” oraz jak postrzega długoletnie związki. Drugi gość z kolei opowiedział o swoich kompleksie z młodości i rozśmieszył widzów kilkoma "sucharami”.

Kuba Wojewódzki nie miał litości dla Małgorzaty Foremniak. Przeczytał jej okrutny komentarzŹródło: Materiały prasowe
d2q0a2f
d2q0a2f

"Kuba Wojewódzki". Szymon Majewski: Bycie chudym było moim największym defektem

Szymon Majewski stwierdził, że komik posiadający jakiś defekt, potrafi rozśmieszyć jeszcze bardziej. Wojewódzki spytał, o jaką wadę chodzi. Majewski odpowiedział, że chodziło o jego budowę ciała w młodości. - Pamiętam, że byłem tak chudy, tak przeraźliwie chudy, że na wakacjach za cukierka pokazywałem kręgosłup z przodu. – twierdzi.

"Kuba Wojewódzki". Szymon Majewski: Szymon chory! Zostaje!

Jak się okazało w trakcie programu, Wojewódzki i Majewski mieli nadopiekuńcze matki. - Przyjechałem do mojej mamy. Nagle dostałem gorączki 39,9 stopni. Totalna grypa. Po czym nagle matka powiedziała mi, bym został u niej. – mówi Majewski. Przyznał również, że nie wypuściła go ona nawet do jego małżonki. - Zadzwoniła do mojej żony i powiedziała "Szymon chory! Zostaje” – dodaje.

"Kuba Wojewódzki". Małgorzata Foremniak: Bycie z drugą osobą jest nauką o sobie samym

Wojewódzki zapytał się Małgorzaty Foremniak, czy człowiek może być przez całe życie z jednym partnerem. - Zależy, co jest komu pisane. Niektórzy są ze sobą długo i są po wielu przejściach. Związek jest dopracowany – odpowiedziała aktorka.
Stwierdziła również, ze długoletnie związki pełnią ważną funkcję. - Bycie z drugą osobą jest nauka o sobie samym. Samemu człowiek nie jest w stanie poznać swoich słabości i wzlotów. Ja miałam dużo rożnych przeżyć. Raz fajnych, raz niefajnych. Dlatego jestem trochę zdystansowana. – dodaje Foremniak.

d2q0a2f

Pytana o to, dlaczego znowu jest singielką, powiedziała: - Miałam kilka przeżyć, raz fajnych, raz niefajnych, a czasem bardzo niefajnych. Teraz jestem zdystansowana, czego nie ukrywam. Poza tym, będąc osobą znaną, jest to słabe, że dużo mężczyzn podchodzi do mnie jak do kobiety, która nazywa się Małgorzata Foremniak, a nie jako do człowieka.

Wojewódzki nie miał litości dla aktorki i bez skrępowania wypalił: - Przeczytałem o tobie: "Stara proca jeszcze trzeszczy". Na szczęście Foremniak przyjęła to z uśmiechem, w końcu tyle lat funkcjonowania w show-biznesie nauczyło ją dystansu do przeróżnych komentarzy.

d2q0a2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q0a2f