Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki nie będzie zadowolony. Jego program traci widzów

Kuba Wojewódzki od lat przedstawia się jako "król TVN". Po zapoznaniu się z wynikami oglądalności ostatniego sezonu swojego programu, może się zdziwić.

Share
Kuba Wojewódzki nie będzie zadowolony. Jego program traci widzów
Źródło: East News
dkhpd54

Talk-show Kuby Wojewódzkiego od lat nie spada z ramówki TVN. Dziennikarz co tydzień zaprasza różnych ciekawych gości do swojego studia. Jego "wywiady" często pozostawiają wiele do życzenia, ale celebryci marzą o tym, aby dostać tam zaproszenie.

Program Kuby Wojewódzkiego emitowany był we wtorki o 22:30. Pomimo, że nie jest to tzw. prime-time, to dziennikarz przyciągał blisko milion widzów co tydzień (944 tys.). Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, oglądalność i tak jest niższa niż rok wcześniej w tym samym okresie. Wówczas show oglądało o 270 tys. więcej.

ZOBACZ: Wojewódzki porzucił wodzianki na ściance

Najchętniej oglądany odcinek talk-show zgromadził przed telewizorami 1,18 mln widzów. Wyemitowany został on 30 kwietnia br., a gościli w nim: Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska.

dkhpd54

Pomimo, że oglądalność programu Wojewódzkiego spadła, to i tak pozostaje liderem rynku w tym paśmie. Drugie miejsce zajęła TVP2, emitująca wówczas „Magazyn Ekspresu Reporterów” i filmy dokumentalne, co przełożyło się na 8,42 proc. udziału. Trzeci był Polsat, a czwarta TVP1.

Ostatni odcinek Kuby Wojewódzkiego wyemitowano 21 maja. Czy będzie kolejny sezon? "Król TVN" z pewnością jeszcze nas zaskoczy.

dkhpd54

Podziel się opinią

Share
dkhpd54
dkhpd54