Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": Leszek Możdżer został pobity na koncercie

W programie "Kuba Wojewódzki" wystąpili influencer i trener personalny Daniel "Qczaj" Kuczaj i muzyk Leszek Możdżer. Pierwszy opowiedział o przeżyciach z przeszłości, drugi o pobiciu i Mieczysławie Koszu. Nie zabrakło mocnych słów i żartów.

Share
"Kuba Wojewódzki": Leszek Możdżer został pobity na koncercie
Źródło: East News
d3y8a09

Kuba Wojewódzki żałował zaproszenia "Qczaja" i nabijał się z jego wzrostu

Prowadzący stwierdził, że zaproszenie "Qczaja" do swojego talk-show nie było dobrym pomysłem, ponieważ gość nie potrafił przestać mówić. - Jesteś tu od minuty, a ja od dwóch minut żałuję, że cię zaprosiłem - stwierdził.

Później próbował nabijać się ze wzrostu swojego gościa. "Qczaj" jest niższy o Wojewódzkiego o ponad głowę. - Niskie dziewczyny wolą wysokich facetów. Wysokie dziewczyny wolą wysokich facetów. Wysocy mężczyźni wolą wysokich facetów. Jak ty się z tym czujesz? - zapytał. Odpowiedź trenera personalnego mogła zdezorientować prowadzącego. - Mam wszystko tam, gdzie powinienem mieć, w łóżku się wszystko wyrównuje - powiedział.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

"Kuba Wojewódzki". "Qczaj" nie miał łatwego życia

W pewnym momencie rozmowa zeszła na dość poważne tematy, m.in. życiowych przeżyć i doświadczeń. Wcześniejsze lata nie były dla "Qczaja" kolorowe. - Alkohol, depresja, sterydy, próba samobójcza. Gdybyś był z mojej rodziny, też by cię to spotkało. Ja dzisiaj cieszę się z tego, co się dzieje. Odcinam, to co było i przestaje się tłumaczyć, że chcę to odciąć - wyznał.

d3y8a09

Dodał też, że był bity. - Bili mnie w szkole, bo nosiłem koszulę Enrique Iglesiasa. Nienawidzili mnie za to. Ściągali mi ją, deptali, rozrywali. Pani psycholog w szkole powiedziała, żebym przestał ich prowokować - mówił. Mimo to podczas rozmowy ciągle emanował pozytywną energią.

- Mam alergię na próżnych ludzi i próżność. Już tak od życia dostałem, że nie ma opcji, żeby mi nie wyszło - mówił "Qczaj".

"Kuba Wojewódzki": Leszek Możdżer pobity na koncercie

Leszek Możdzer opowiedział, jak pobito go na koncercie zespołu Kombi. - Pobili mnie na koncercie zespołu Kombi, bo wyglądałem jak... sam bym chyba się pobił. To się nazywa siły równoważące wszechświata. Musimy szukać w tym głębszego, duchowego sensu - powiedział.

"Kuba Wojewódzki": Leszek Możdżer o "odlotach" Mieczysława Kosza

Możdżer przyznał, że w trasie koncertowej sam nosi swoje instrumenty i inne "graty", również do mieszkania na 3. piętrze w kamienicy.

d3y8a09

Do kin wchodzi film "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Muzykę skomponował właśnie Możdżer. Opowiedział o niewidomym pianiście. - Nie wiadomo, czy Mieczysław Kosz, kiedy zginął, to wypadł, czy został wypchnięty, czy on wyskoczył. Ci, którzy go znali, mówili, że miał takie odloty, że lubił sobie po parapecie przejść, żeby udowodnić, że przejdzie. Albo wychylał się z jadącego pociągu i mówił, że jest ptakiem i udawał, że leci.

d3y8a09

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y8a09
d3y8a09