Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki". Jędrzejczyk, jakiej nie znali jeszcze fani

W programie "Kuba Wojewódzki" gośćmi były utytułowana zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk oraz piosenkarka Daria Zawiałow. Sportsmenka mówiła o spotkaniu z Jeanem-Claudem Van Damme’em oraz przemocy na dyskotekach, a wokalistka na temat małżeństwa, nowej płyty i niespełnionej miłości w Tunezji.

Share
"Kuba Wojewódzki". Jędrzejczyk, jakiej nie znali jeszcze faniŹródło: Instagram.com
d42ksvp

"Kuba Wojewódzki". Jędrzejczyk poznała Jeana-Claude’a Van Damme’a

Już na samym początku Wojewódzki postanowił zacząć temat... piersi Joanny. Poprosił, by odniosła się do plotek na temat tego, że powiększyła biust.

- Czy są za małe? Ale, że złe? - żartowała mistrzyni.

- Musiałbym sprawdzić - powiedział Wojewódzki i zajrzał sportsmence za koszulę.

d42ksvp

Joanna się nie zraziła. Przyznała też: "ludzie w końcu zobaczyli we mnie kobietę, a nie tylko maszynę do zabijania".

Mistrzyni federacji UFC w wadze słomkowej opowiedziała o swoim spotkaniu z Jeanem-Claudem Van Damme’em. Co ciekawe, to nie ona zagadała do aktora filmów walki, tylko on do niej. - Leciałam samolotem do LA na operację, jak złamałam rękę. Miałam przesiadkę we Frankfurcie. Leciałam biznes klasą w pierwszym rzędzie. Widzę, idzie koleś taki muskularny i mówię: “Znam go skądś, to chyba ten aktor. Co on ma na czapeczce?” A on miał JCVD. Ale która osoba nosiłaby czapkę ze swoimi inicjałami? Mówiłam menadżerowi, że tam jest Jean-Claude Van Damme. Proponował zdjęcie, ale masa ludzi się zebrała i nie chciałam być taką “fungirl”. Wyszliśmy innym wyjściem, spotkaliśmy Van Damme’a i on do mnie: “Hej. Czy ty nie walczyłaś przypadkiem tydzień temu w Berlinie?” Przedstawił mnie swoim rodzicom, pokazał mi swojego psa, dał mi swój numer i powiedział: “Jakbyś chciała nauczyć się kiedyś slow kicków, to zadzwoń” - opowiedziała.

"Kuba Wojewódzki". Jędrzejczyk o sprzeczkach i przemocy na dyskotekach

Jędrzejczyk stroni od klubów, ponieważ miała kilka nieprzyjemnych sytuacji i nie chce niczego rozwiązywać przemocą. - To nie jest tak, że ja mam tylko ochotę chodzić po ulicy i bić ludzi. Nie chodzę w ogóle na dyskoteki. Kilka razy zostałam zaczepiona, nawet przez kobiety. Jestem kobietą i nie wypada mi rozwiązywać problemów siłą na ulicy.

d42ksvp

Opowiedziała też o jednej sytuacji, gdzie przypadkowa dziewczyna przyczepiła się do niej i do jej koleżanki, bo się śmiały. - Ty wiesz, kim ja jestem? - pytała zaczepiająca. - Nie wiem, kim ty jesteś. Dla mnie możesz być królową Boną, ale mam to gdzieś - odpowiedziała Jędrzejczyk. Unikała starcia fizycznego, ponieważ chciała się dobrze bawić. Wezwała ochronę. Agresorka zareagowała, wyzywając sportsmenkę od konfidentów. - Ją zabolało bardziej nie to, że nie dostała z “plaska” w twarz, tylko to, że nie wchodziłam z nią w żadne argumenty - podsumowała.

Pokazała też na prośbę Wojewódzkiego, jak uśpić przeciwnika jednym ciosem. Zgłosił się jeden widz z trybun, który przyjął jeden cios na twarz i padł nieprzytomny. Pomocy musieli udzielać ratownicy medyczni.

Joanna Jędrzejczyk pokazuje na widzu, jak uśpić przeciwnika jednym ciosem. Padł nieprzytomny Player.pl
Joanna Jędrzejczyk pokazuje na widzu, jak uśpić przeciwnika jednym ciosem. Padł nieprzytomny Źródło: Player.pl

"Kuba Wojewódzki". Zawiałow o swojej płycie

Zawiałow, która była drugim gościem, 8 marca wydała swój drugi album studyjny "Helsinki". Padło kilka pytań na temat płyty. Jednak z piosenek, "Saloniki", opowiada o zdradzie. Artystka zaznaczyła, że piosenki w ogóle nie dotyczą jej osoby. - To są opowieści o moich bohaterkach, różnych, wspaniałych. Piszę nie tylko o kobietach, ogólnie piszę o wielu kwestiach. Ta płyta to moje obserwacje z ostatnich lat. Bawię się w narratora, opowiadam historie, kreuję rzeczywistość. Bardzo mnie to kręci - wyjaśniła.

d42ksvp

Prowadzący podpytał jeszcze o jej występy - Ktoś kiedyś powiedział, że jestem starą artystką w młodym ciele. Ale na naszych koncertach jest inaczej niż na płycie. Gramy mocno, jest energetycznie. Cały czas skaczę, drę się, biegam po scenie z gitarą, jest mocno - stwierdziła.

"Kuba Wojewódzki". Zawiałow o "miłości" w Tunezji

Wojewódzki zaczepił temat jej "miłosnej przygody" w Tunezji. - Wymknęłam się z pokoju hotelowego, który współdzieliłam z rodzicami. Miałam wtedy 15 lat, nawet się nie całowałam. To był Włoch. Robił tatuaże w moim hotelu. Powiedział, że nie może być po pracy na terenie hotelu, więc musi mnie zabrać na wycieczkę. Pojechałam i po 15 minutach rozpłakałam się, że tata mnie zabije, jak się o tym dowie. Kulturalnie odwiózł mnie i nie było tematu. Wróciłam do pokoju, tata nigdy się nie dowiedział - opowiadała.

d42ksvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42ksvp