Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki: Czy Wodzianka miała gdzie wrócić na Święta?

Share
"Kuba Wojewódzki: Czy Wodzianka miała gdzie wrócić na Święta?Źródło: TVN
d260vk8

Kontrowersyjna hostessa wbrew pozorom nie ma łatwego życia. Choć w licznych wywiadach Wodzianka zapewnia, że kocha robotę u Kuby, nie widzi w swoim zachowaniu nic zdrożnego i może się całować z kim chce, rodzina dziewczyny nie jest zachwycona jej medialnym wizerunkiem. Czy Zasiewska miała gdzie wrócić na Święta?

Dominika Zasiewska, która ostatnio była gościem programu "Dzień dobry TVN" przyznała, że choć uwielbia swoje życie i pracę w programie Kuby Wojewódzkiego, nie może liczyć na akceptację ze strony rodziny.

Jak wyznała w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem Wodzianka, jej ojciec nie odzywał się do niej przez pół roku po jej skandalicznych występach w telewizji. Podczas wywiadu hostessa przyznała, że pochodzi z małej miejscowości pod Grójcem, gdzie jak to określiła jest "bardzo konserwatywnie". W związku z tym rodzice dziewczyny niejednokrotnie prosili ją:
- Weź idź do innej roboty, proszę Cię, przecież mamy jeszcze dzieci oprócz ciebie...- jak jednak z zadowoleniem przyznała dziewczyna, nic z tym nie zrobiła.

d260vk8

Wobec panującej aury nadchodzącej gwiazdki, pojawiła się więc wątpliwość czy Wodzianka ma dokąd jechać na Święta, skoro rodzice tak krytycznie podchodzą do jej pracy. Jak jednak zapewniła Dominika, która telefonicznie "wybadała"sytuację i nastrój rodziców:
- Na całe szczęście ostatnio mają tyle pracy, że nic nie śledzą, w ogóle zero telewizji, zero internetu wiec w ogóle nic nie wiedzą, w związku z czym na Święta mogę jechać spokojnie" - wyznała hostessa.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d260vk8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d260vk8
d260vk8