Trwa ładowanie...

"Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy”

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy” padło następujące pytanie: "Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy”Źródło: East News
d1i0j1q

W dzisiejszy odcinku programu "Milionerzy" zadano następujące pytanie:

"Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”

A pierwszym
B drugim
C trzecim
D czwartym

d1i0j1q

Przy pytaniu za 75 000 zł uczestniczka zmuszona była wspomóc się ostatnim kołem ratunkowym. Z tej okazji postanowiła wykorzystać „telefon do przyjaciela” i zadzwoniła do taty. Dzięki jego pomocy zaznaczyła odpowiedź A, która okazała się prawidłowa.

Australian Open, Wielki Szlem Azji i Pacyfiku – międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii, pierwszy z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema, rozgrywane od 1905 roku. Odbywają się corocznie w drugiej połowie stycznia na kortach Melbourne Park w Melbourne.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1i0j1q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i0j1q
d1i0j1q