Qaqwqwrqw

"Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju "Milionerzy”

W dzisiejszym teleturnieju "Milionerzy” padło następujące pytanie: "Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Sprawdź, jaka była prawidłowa odpowiedź.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju „Milionerzy”
„Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”. Znamy poprawną odpowiedź na pytanie z teleturnieju „Milionerzy” (East News)
Qaqwqwrqw

W dzisiejszy odcinku programu "Milionerzy" zadano następujące pytanie:

"Którym z kolei turniejem wielkoszlemowym w cyklu rocznym jest Australian Open?”

A pierwszym
B drugim
C trzecim
D czwartym

Qaqwqwrqw

Przy pytaniu za 75 000 zł uczestniczka zmuszona była wspomóc się ostatnim kołem ratunkowym. Z tej okazji postanowiła wykorzystać „telefon do przyjaciela” i zadzwoniła do taty. Dzięki jego pomocy zaznaczyła odpowiedź A, która okazała się prawidłowa.

Australian Open, Wielki Szlem Azji i Pacyfiku – międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii, pierwszy z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema, rozgrywane od 1905 roku. Odbywają się corocznie w drugiej połowie stycznia na kortach Melbourne Park w Melbourne.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw