Trwa ładowanie...
d4hvxyb

„Który ze stanów nie znajduje się w USA” - sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju Milionerzy

"Który ze stanów nie znajduje się w USA" - Takie pytanie padło w środowym odcinku programu „Milionerzy”. Sprawdź, czy znałeś na nie prawidłową odpowiedź.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

„Który ze stanów nie znajduje się w USA” - pytanie w teleturnieju Milionerzy
„Który ze stanów nie znajduje się w USA” - pytanie w teleturnieju MilionerzyŹródło: Materiały prasowe, Fot: Cezary Piwowarski/TVN
d4hvxyb

W środę 6 marca w teleturnieju „Milinerzy” padło następujące pytanie „Który ze stanów nie znajduje się w USA:

A: Kolorado
B: Oregon
C: Michigan
D: Queensland”

Prawidłowa odpowiedź na pytanie zadane w programie "Milionerzy" to wariant D: Queensland . Wybranie prawidłowej opcji warte było 10 tys. zł.

d4hvxyb

Odpowiedź na pytanie "Który ze stanów nie znajduje się w USA" sprawiło uczestniczce programu "Milionerzy" sporo problemu. Agnieszka z Częstochowy zdecydowała się wykorzystać jedno z kół ratunkowych. Opcja "Pół na pół" pozwoliła jej wyeliminować dwa błędne warianty. Następnie zawodniczka chciała skorzystać jeszcze z pomocy publiczności, ale zdecydowała się zaryzykować i zaznaczyła wariant D i zdobyła 10 tys. zł.

Queensland jest jednym z sześciu stanów Australii. Leży w północno-wschodniej części kraju. Qennesland jest jednym z najgorętszych miejsc na świecie. Rekrodową temperaturą, którą tam odnotowano było 69,2 st. C.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4hvxyb

Podziel się opinią

Share
d4hvxyb
d4hvxyb