Trwa ładowanie...

„Która śpiewaczka zmarła w 2013 r., przekroczywszy setkę”? sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju Milionerzy

W dzisiejszym teleturnieju Milionerzy padło pytanie „Która śpiewaczka zmarła w 2013 r., przekroczywszy setkę”? Sprawdź jaka była prawidłowa odpowiedź.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

„Która śpiewaczka zmarła w 2013 r., przekroczywszy setkę”? sprawdź, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie w teleturnieju MilionerzyŹródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
dw7i8dv
dw7i8dv

Pytanie w teleturnieju Milionerzy brzmiało następująco – „Która śpiewaczka zmarła w 2013 r., przekroczywszy setkę

A: Maria Callas
B: Violetta Villas
C: Martha Eggerth
D: Ada Sari”

„Która śpiewaczka zmarła w 2013 r., przekroczywszy setkę” To pytanie okazało się być nie lada zagadką dla uczestnika teleturnieju Milionerzy. Prawidłowa odpowiedź na nie była wata 10 tys. zł. Aby ułatwić sobie udzielenie odpowiedzi na to pytanie gracz zdecydował się na skorzystanie z jednego z trzech kół ratunkowych. O odpowiedź na to pytanie postanowił spytać publiczność. Aż 54 proc. zgromadzonych w studio obstawiło wariant C: Martha Eggerth. Gracz podążając za myśleniem publiczności również obstawił wariant C. Odpowiedź ta okazała się być prawidłowa, a uczestnik programu Milionerzy wzbogacił się o 10 tys. zł.

dw7i8dv

Martha Eggerth urodziła się 17 kwietnia 1912 roku w Budapeszcie, a zmarła 26 grudnia w Rye. Była węgierską śpiewaczką oraz aktorką. Jej mężem był Jan Kiepura – polski śpiewak operowy. Para w 1939 roku wyemigrowała z Francji do USA z powodu prześladowań antysemickich.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dw7i8dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw7i8dv