Trwa ładowanie...

Kto zdobędzie serce Króla Disco? W Viva Polska startują "Łowy króla disco"!

Kto zdobędzie serce Króla Disco? W Viva Polska startują "Łowy króla disco"!Źródło: viva Polska
d360fao
d360fao

Już w najbliższą sobotę cała Polska wstrzyma oddech. Na antenie stacji Viva Polska startuje nowy program „Łowy Króla Disco”. Tomasz Niecik – król muzyki disco wyruszy na polowanie, a za cel obierze sobie niewieście serca.

Gospodarzem i głównym bohaterem nowego show jest charyzmatyczny Tomek Niecik, znany z takich hitów, jak „Czarna Inez”, „Cztery osiemnastki”, czy „Ta jedyna”. Podczas tournee po Polsce Tomek, spośród setek fanek wybierze siedem dziewczyn, które wystąpią w kolejnych odcinkach „Łowów Króla Disco”. A jedna z dziewczyn, której dopisze szczęście, będzie miała szansę zdobyć serce Tomka… Jak śpiewa sam król, „Nie chcę mieć Ciebie w snach/świat bez Ciebie to żart/ plany niebios Ci dam/ szczęście wywróżę z kart/ Ty Jedyną bądź”. Która z uczestniczek zostanie tą jedyną i zdobędzie serce Króla Disco?

Zadanie nie będzie proste, liczyć się będzie nie tylko uroda, ale także spryt, inteligencja i urok osobisty. Kandydatki będą musiały wykazać się odwagą i sprostać nie lada wyzwaniom. wśród zadań znajdą się test wiedzy ogólnej, mycie limuzyny Tomka, a także… taniec z dziwnymi przedmiotami. Nie będzie łatwo, ale kandydatki są gotowe zrobić wiele, aby wygrać każdą konkurencję, co udowodnią w kolejnych odcinkach programu.

Premiera programu „Łowy Króla Disco” na antenie Viva Polska 3 września godz. 19:00. Emisja w każdą sobotę godz. 19: 00. Dodatkowe emisje: poniedziałek g. 21:00, środa g. 20:00.

(fot. viva Polska)
Źródło: (fot. viva Polska)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d360fao

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d360fao
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d360fao