Trwa ładowanie...

"Kto poślubi mojego syna?": nadchodzą ostateczne wybory

Share
"Kto poślubi mojego syna?": nadchodzą ostateczne wybory
Źródło: AKPA
d3qtis4

To dowód na to, że niecodzienne relacje synów z matkami przykuwają uwagę! Przed widzami drugi odcinek show a w nim ostateczne wybory. Kawalerowie wytypują sześć kandydatek i rozpoczną kolejny etap przygody! Czy znajdzie się w nim miejsce dla ukochanych matek? Emisja w środę o godzinie 21.30 w TVN.

W drugim odcinku programu kawalerowie ostatecznie dokonają wyboru swoich sześciu faworytek. Do tej pory, tylko Arturowi udało się skompletować "drużynę" marzeń. Teraz, także pozostali panowie, Patryk, Paweł i Konrad będą musieli zdecydować pomimo wielu wątpliwości i rozterek. Będą to decyzje nieodwołalne. Kawalerowie nie mają łatwego zadania, gdyż randki z dziewczętami są krótkie i intensywne. Zawsze jednak chętnie pomogą niezawodne mamy. Po wyborze swoich sześciu faworytek, zarówno mamy jak i synowie przeniosą się do ekskluzywnych hoteli w centrum Warszawy. Tam "zakochani" spędzą ze sobą czas i zaplanują kolejny etap swojej przygody w programie.

Przed nimi pierwsze randki i imprezy w nocnych klubach, na które wybiorą się już bez swoich matek.
Czy rozpieszczeni synowie dadzą radę samodzielnie pójść na randkę i czy ich opiekuńcze matki pozwolą im na odrobinę szaleństwa? To się okaże.

d3qtis4

Podziel się opinią

Share
d3qtis4
d3qtis4