Trwa ładowanie...

Kto poluje na gwiazdy "Jak się pozbyć cellulitu"?

Kto poluje na gwiazdy "Jak się pozbyć cellulitu"?
d1f1jam
d1f1jam

Pewnej księżycowej nocy szanowany producent biopaliw znajduje w swoim ogrodzie rozkopaną mogiłę. To budzi w nim przeczucie, że jest ktoś, kto wie o nim więcej, niż powinien. Aby rozwiązać ten kłopotliwy problem, Jerzy - bohater komedii *„Jak się pozbyć cellulitu” będzie musiał odsłonić swoją drugą twarz.*

Postać grana przez Cezarego Kosińskiego w „Jak się pozbyć cellulitu” to modelowy przykład Doktora Jekylla i Mister Hyde’a. Łączy w sobie dwie osobowości, choć zupełnie nie jest tego świadom. Oficjalnie funkcjonuje jako właściciel fabryki biopaliw. Wiele wskazuje jednak na to, iż owa fabryka ma – rozumiane zarówno metaforycznie jak i dosłownie – drugie dno… Tropem tego „drugiego dna” ruszają bohaterki „Jak się pozbyć cellulitu” – Kornelia, Ewa i Maja.

– Nadmierne zainteresowanie dziewczyn niepokoi Jerzego. Wprawdzie stara się zachować spokój, ale kiedy Kornelia, Ewa i Maja rozkopują jego ogród w poszukiwaniu dowodów domniemanej zbrodni, cierpliwość Jerzego się kończy. Spuszcza ze smyczy dobermana i z ofiary staje się myśliwym... – mówi Cezary Kosiński. Biorąc pod uwagę determinację bohaterek „Jak się pozbyć cellulitu”, ich konfrontacja z Jerzym zapowiada się na ostre i bezkompromisowe starcie męskiej brutalności z kobiecą przebiegłością.

d1f1jam

- Czarek wcielając się w postać Jerzego stanął przed trudnym wyzwaniem aktorskim. Musiał w jednej roli zawrzeć całą paletę emocji, od mocnych i budzących grozę po subtelne, rozbrajające niewinnością. I wywiązał się z tego zadania znakomicie. Bardzo lubię z nim pracować, jest obdarzony wielkim talentem i inteligencją, i zawsze zdumiewa mnie, jak celnie interpretuje powierzane mu role – mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent „Jak się pozbyć cellulitu”.

Cezary Kosiński służy swoimi umiejętnościami Andrzejowi Saramonowiczowi od początku jego filmowej kariery. W „Pół serio” zagrał olśniewająco androida, roztrząsającego egzystencjalne problemy. Mogliśmy go także oglądać w „Ciele” i „Testosteronie” – Janis w jego wykonaniu nie tylko śmieszy, ale też bezpretensjonalnie wzrusza.

- Lubię pracować z reżyserami, którzy wiedzą czego chcą i nie zadawalają się półśrodkami – taki jest właśnie Andrzej. Kiedy jestem u niego na planie mam poczucie komfortu. Wiem, że on czuwa i nie pozwoli żebym odpuścił lub przeszarżował – mówi Cezary Kosiński.

„Jak się pozbyć cellulitu” jest pierwszą produkcją zrealizowaną w wyniku kontraktu podpisanego przez Warner Bros. i Andrzeja Saramonowicza („Testosteron”, „Lejdis”) oraz jego firmę San Graal. W tej pełnej niespodzianek komedii zobaczymy gwiazdorską obsadę: Magdalenę Boczarską, Dominikę Kluźniak, Maję Hirsch oraz Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

d1f1jam

Najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu” w kinach od 4 lutego 2011.

** [

10 WSTYDLIWYCH PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE KOCHAMY ]( http://film.wp.pl/10-wstydliwych-przyjemnosci-6025278032835713g )**

** [

TAK WYGLĄDA RODZEŃSTWO WIELKICH GWIAZD ]( http://film.wp.pl/supergwiazdy-i-ich-rodzenstwo-6025277585678977g ) * * [

ONE BYŁY NAJSEKSOWNIEJSZE W LATACH 80. I 90. ]( http://film.wp.pl/kobiety-w-ktorych-sie-kochalismy-w-latach-80-i-90-6025277507613825g ) * *[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/bozenka-z-klanu-jakiej-nie-znacie-6026598672548993g )**

d1f1jam
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f1jam