WP

Kto nie trafi do „Forever 27 Club” i które jezioro prawie wyschło? Sprawdź odpowiedzi na pytania z Milionerów

Kto nie trafi do „Forever 27 Club” i które jezioro prawie wyschło? Takie pytania otrzymało kolejno dwóch uczestników dzisiejszego odcinka. Sprawdź, które z nich udało się poprawnie odpowiedzieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kto nie trafi do „Forever 27 Club” i które jezioro prawie wyschło? Sprawdź odpowiedzi na te pytania z Milionerów
Kto nie trafi do „Forever 27 Club” i które jezioro prawie wyschło? Sprawdź odpowiedzi na te pytania z Milionerów (East News)
WP

Milionerzy – które z wymienionych w ciągu ostatnich 30 lat prawie wyschło?

Panu Karolowi z Krakowa udało się zdobyć gwarantowane 10 tysięcy złotych. Jednak problemy rozpoczęły się przy pytaniu o dwa razy większą kwotę. Uczestnik udzielić odpowiedzi odnośnie zbiornika wodnego, który był zagrożony wyschnięciem w ciągu ostantnich 30 lat.

Które z wymienionych w ciągu ostatnich 30 lat prawie wyschło?

WP
  • A Morze Kaspijskie
  • B Jezioro Aralskie
  • C Morze Czarne
  • D Jezioro Tanganika

Pan Karol bardzo szybko wykluczył oba morza. Intuicja podpowiadała mu, że prawdopodobnie chodzi o jedno z dwóch podanych jezior. Pomimo ogromnego dylematu i posiadania jeszcze dwóch kół ratunkowych, uczestnik podjął ryzyko i zdecydował się zaznaczyć odpowiedź D, Jezioro Tanganika.

Niestety była to nieprawidłowa odpowiedź. Narażony na wyschnięcie było Jezioro Aralskie. Swego czasu ze względu na działalność człowieka, wody z dwóch rzek zasilających jezioro skierowano na uprawy bawełny.

Milionerzy – Do „Forever 27 Club” nie trafi dwudziestosiedmioletni muzyk, jeśli…

WP

Kolejnym uczestnikiem została Pani Weronika z Gdańska. Bez większych problemów udało się dostać do pytania o sumę gwarantowaną czyli 40 tysięcy złotych. Dotyczyło ono dwudziestosiedmioletnich muzyków, którzy nie trafiają do tzw. „Forever 27 Club”.

Do „Forever 27 Club” nie trafi dwudziestosiedmioletni muzyk, jeśli…

  • A Jeśli jest rockmanem
  • B póki żyje
  • C jeśli jest utalentowany
  • D jeśli jest znany

Jak się okazało uczestniczka nie miała żadnych wątpliwość i bardzo szybko zaznaczyła opcję B („póki żyje”). Zgodnie z jej założeniem, wybrała właściwy odpowiedź, co pozwoliło jej zdobyć gwarantowaną nagrodę 40 tysięcy złotych. Ze względu na limit czasowy uczestnika będzie kontynuować grę w następnym odcinku Milionerów.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP