Mocne słowa Harry'ego na wizji. "Współczuję bratu i ojcu"

Książę Harry
Książę Harry
Źródło zdjęć: © Getty Images

08.03.2021 08:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na ten program czekali wszyscy, którzy chcieli poznać kulisy Megxitu i pikantne szczegóły z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. W dwugodzinnym wywiadzie księżnej Meghan i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey nie było tematów tabu. Harry'emu puściły hamulce, gdy rozmowa zeszła na temat wolności.

W nocy z 7 na 8 marca Meghan i Harry w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey, weteranką amerykańskiej telewizji, opowiedzieli o odejściu z rodziny królewskiej. Żona księcia nie kryła żalu i z jej ust padały mocne słowa. Harry również pozwolił sobie na wyznania, które odbijają się szerokim echem w światowych mediach. I z pewnością nie spodobają się rodzinie w Pałacu Buckingham.

- Byłem w pułapce, ale nie miałem o tym pojęcia – powiedział Harry, który jest wdzięczny Meghan Markle, że "otworzyła mu oczy". Niestety żałuje, że jego bliscy nie mogą doświadczyć tego samego.

- Mój ojciec i mój brat są ciągle uwięzieni. Nie mogą odejść. Współczuję im z tego powodu – dodał 36-latek.

Jednocześnie Harry czuje się zawiedziony tym, jak został potraktowany przez ojca. – On przechodził przez coś podobnego. Zna ten ból, a Archie jest jego wnukiem - mówił Harry o księciu Karolu, który po odejściu syna z rodziny królewskiej przestał odbierać od niego telefony.

- Oczywiście zawsze będę go kochał. I będę się starał uleczyć naszą relację. To jeden z moich priorytetów – dodał Harry.

Jeżeli chodzi o relacje ze starszym bratem, Harry mówił, że "czas leczy wszystkie rany". – Bardzo mocno go kocham. Razem przeszliśmy przez piekło – mówił książę Harry w bezprecedensowym wywiadzie telewizyjnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także