Trwa ładowanie...
10-03-2016 09:19

Krzysztof Ziemiec tłumaczy zajście na Telekamerach

Krzysztof Ziemiec tłumaczy zajście na TelekamerachŹródło: AKPA
dtf24eo
dtf24eo

Autentyczność dokumentów nie oznacza tego, że są one prawdziwe. Informacje w nich zawarte muszą zostać zweryfikowane. W związku z tym prezenter "Wiadomości" popełnił spory błąd, który później doprowadził do incydentu na Telekamerach. Wręczając statuetkę w kategorii "Serial fabularno-dokumentalny", jego wystąpienie zostało na chwilę przerwane.

- Miło was wszystkich widzieć. Chciałoby się powiedzieć coś więcej, ale doświadczenie ostatnich dni nauczyło mnie, że lepiej powiedzieć o jedno słowo za mało niż o dwa za dużo, więc...

W tym momencie z widowni rozległ się okrzyk: "kłamca!". Część gości zebranych w Teatrze Polskim zaczęła klaskać - nie wiadomo jednak, czy była to oznaka poparcia dla Ziemca, czy też spontaniczny odzew na reakcję osoby z publiczności.

- Nie chcę oceniać zdarzenia na Telekamerach. Niestety, ludzie są tacy, a nie inni. Ja nikogo nie krytykuję, a sam zostałem celem ataku i dostałem mocnego kuksańca. Nie chcę już do tej sprawy wracać. Miałem wówczas nerwowy dzień i wiem, że nie powinno się to zdarzyć - powiedział Ziemiec w rozmowie z "Na żywo".

dtf24eo

Czy w obecnej sytuacji dziennikarz powinien obawiać się o swoją pozycję w TVP?

* Zobacz także: Krzysztof Ziemiec laureatem Telekamer*

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dtf24eo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtf24eo