Trwa ładowanie...
dn7951g

Krzysztof Ziemiec tłumaczy zajście na Telekamerach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ziemiec tłumaczy zajście na Telekamerach
(AKPA)
dn7951g

Autentyczność dokumentów nie oznacza tego, że są one prawdziwe. Informacje w nich zawarte muszą zostać zweryfikowane. W związku z tym prezenter "Wiadomości" popełnił spory błąd, który później doprowadził do incydentu na Telekamerach. Wręczając statuetkę w kategorii "Serial fabularno-dokumentalny", jego wystąpienie zostało na chwilę przerwane.

- Miło was wszystkich widzieć. Chciałoby się powiedzieć coś więcej, ale doświadczenie ostatnich dni nauczyło mnie, że lepiej powiedzieć o jedno słowo za mało niż o dwa za dużo, więc...

W tym momencie z widowni rozległ się okrzyk: "kłamca!". Część gości zebranych w Teatrze Polskim zaczęła klaskać - nie wiadomo jednak, czy była to oznaka poparcia dla Ziemca, czy też spontaniczny odzew na reakcję osoby z publiczności.

dn7951g

- Nie chcę oceniać zdarzenia na Telekamerach. Niestety, ludzie są tacy, a nie inni. Ja nikogo nie krytykuję, a sam zostałem celem ataku i dostałem mocnego kuksańca. Nie chcę już do tej sprawy wracać. Miałem wówczas nerwowy dzień i wiem, że nie powinno się to zdarzyć - powiedział Ziemiec w rozmowie z "Na żywo".

Czy w obecnej sytuacji dziennikarz powinien obawiać się o swoją pozycję w TVP?

* Zobacz także: Krzysztof Ziemiec laureatem Telekamer*

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
dn7951g

Podziel się opinią

Share
dn7951g
dn7951g