RozrywkaKrzysztof Wieszczek po "Tańcu z Gwiazdami" dołączył do obsady "Przyjaciółek"

Krzysztof Wieszczek po "Tańcu z Gwiazdami" dołączył do obsady "Przyjaciółek"

Krzysztof Wieszczek po "Tańcu z Gwiazdami" dołączył do obsady "Przyjaciółek"
Źródło zdjęć: © AKPA

09.07.2015 09:39, aktual.: 10.07.2015 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- To już oficjalne, od września będziecie mogli oglądać mnie w serialu "Przyjaciółki" na antenie Polsatu; nieźle namieszam w życiu jednej z bohaterek -napisał Wieszczek na swym profilu społecznościowym. W szóstym sezonie zagra Roberta, przystojnego maklera giełdowego. Jego obecność zmieni życie Ingi ().

Dla Wieszczka i Sochy, po serialu "Na Wspólnej"; to już ponowne spotkanie na planie i aktorzy cieszą się na perspektywę wspólnej pracy. W serialu TVN Krzysztof wcielił się w postać Mikołaja Leśniewskiego. W "Szpilkach na Giewoncie" zagrał Bartka Bachledę. Pojawił się także w "M jak Miłość", "Ojcu Mateuszu", odcinkach "Teraz albo nigdy", "Samego życia", "Komisarza Aleksa" oraz "Agentek".

31-letni aktor o aparycji amanta pochodzi z Elbląga. Szkołę aktorską ukończył w Krakowie, a obecnie związany jest z warszawskimi teatrami. Największą popularność zapewnił mu jednak udział w 3. edycji "Tańca z Gwiazdami", w której zwyciężył wspólnie z .

- To był naprawdę intensywny, czteromiesięczny maraton - wspominał wygraną w jednym z wywiadów, dodając, że chwile bliskości z piękną partnerką, wymagane zwłaszcza w trakcie tańców latynoskich, nie sprawiały mu kłopotu, bo były jedynie elementem profesjonalnego występu.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także