Trwa ładowanie...
d2mjvbh

Krzysztof Skiba wydał mocne oświadczenie. Potępia zachowanie Sylwestra Latkowskiego

Sylwester Latkowski nakręcił film o rzekomej pedofilii wśród celebrytów. W filmie "Nic się nie stało" użył wizerunku m.in. Kuby Wojewódzkiego, Blanki Lipińskiej, ale też Krzysztofa Skiby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Skiba wydał mocne oświadczenie. Potępia zachowanie Sylwestra Latkowskiego
(East News)
d2mjvbh

Sylwester Latkowski w swoim filmie "Nic się nie stało" umieścił też wizerunek Krzysztofa Skiby. Jego zdaniem muzyk również doskonale wiedział o działaniach pedofilskich właściciela klubu.

Lider zespołu Big Cyc w stanowczy sposób zareagował na manipulację, która pojawiła się w filmie dokumentalnym. Dodał obszerny post w mediach społecznościowych.

- Film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" emitowany wczoraj na antenie TVP reklamowano jako materiał o pedofilii w show biznesie. Tymczasem film bazuje na opisanej dawno przez media sprawie Krystiana W. W części dotyczącej znanych osób, które pojawiały się w sopockim klubie Zatoka Sztuki jest całkowicie zmanipulowany - zaczął post.

d2mjvbh

ZOBACZ: Oświadczenie Blanki Lipińskiej w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego

W dalszej części posłużył się przykładem.

d2mjvbh

- Stosując metodę Latkowskiego taki film można zrobić o każdym. Jeżeli Latkowski udałby się do baru mlecznego i zjadł tam naleśniki, a pięć lat temu komuś w tym barze skradziono by portfel, czy oznaczałoby to, że Latkowski jest w gangu kieszonkowców? Przy takiej metodzie podejrzani są wszyscy, którzy do klubu chodzili na kawę.

Krzysztof Skiba jest niemal pewien, że powiązanie artystów z aferą pedofilską to zagranie czysto polityczne.

- Nie mam wątpliwości, że obrzydliwe powiązanie artystów, którzy występowali w klubie lub bywali tam towarzysko, z kryminalną sprawą Krystiana W. jest robione na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na wirusa. W znanych lepiej się uderza i nieważne, że nie ma to nic wspólnego z prawdą.

d2mjvbh

Muzyk dodał też, jakie są jego powiązania z Zatoką Sztuki. Okazuje się, że zdjęcie przedstawione w filmie Latkowskiego pochodzi z rockowego koncertu w 2014 r., w którym wzięło też udział 10 innych zespołów.

- Nigdy nie przypuszczałem, że techniki Putina dotyczące niszczenia przeciwników politycznych dotrą nad Wisłę. W dzisiejszej Polsce Sylwester Latkowski, reżyser z kryminalną przeszłością stał się bojownikiem o moralność. Wiele osób pokazanych w filmie zapowiedziało wkroczenie na drogę sądową. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

d2mjvbh

Podziel się opinią

Share

d2mjvbh

d2mjvbh