Trwa ładowanie...

Krzysztof Skiba wydał mocne oświadczenie. Potępia zachowanie Sylwestra Latkowskiego

Sylwester Latkowski nakręcił film o rzekomej pedofilii wśród celebrytów. W filmie "Nic się nie stało" użył wizerunku m.in. Kuby Wojewódzkiego, Blanki Lipińskiej, ale też Krzysztofa Skiby.

Krzysztof Skiba wydał mocne oświadczenie. Potępia zachowanie Sylwestra LatkowskiegoŹródło: East News
d2xjzn8
d2xjzn8

Sylwester Latkowski w swoim filmie "Nic się nie stało" umieścił też wizerunek Krzysztofa Skiby. Jego zdaniem muzyk również doskonale wiedział o działaniach pedofilskich właściciela klubu.

Lider zespołu Big Cyc w stanowczy sposób zareagował na manipulację, która pojawiła się w filmie dokumentalnym. Dodał obszerny post w mediach społecznościowych.

- Film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" emitowany wczoraj na antenie TVP reklamowano jako materiał o pedofilii w show biznesie. Tymczasem film bazuje na opisanej dawno przez media sprawie Krystiana W. W części dotyczącej znanych osób, które pojawiały się w sopockim klubie Zatoka Sztuki jest całkowicie zmanipulowany - zaczął post.

ZOBACZ: Oświadczenie Blanki Lipińskiej w sprawie filmu Sylwestra Latkowskiego

W dalszej części posłużył się przykładem.

d2xjzn8

- Stosując metodę Latkowskiego taki film można zrobić o każdym. Jeżeli Latkowski udałby się do baru mlecznego i zjadł tam naleśniki, a pięć lat temu komuś w tym barze skradziono by portfel, czy oznaczałoby to, że Latkowski jest w gangu kieszonkowców? Przy takiej metodzie podejrzani są wszyscy, którzy do klubu chodzili na kawę.

Krzysztof Skiba jest niemal pewien, że powiązanie artystów z aferą pedofilską to zagranie czysto polityczne.

- Nie mam wątpliwości, że obrzydliwe powiązanie artystów, którzy występowali w klubie lub bywali tam towarzysko, z kryminalną sprawą Krystiana W. jest robione na polityczne zamówienie, aby przykryć film braci Sekielskich oraz afery PiS z handlem maseczkami i testami na wirusa. W znanych lepiej się uderza i nieważne, że nie ma to nic wspólnego z prawdą.

d2xjzn8

Muzyk dodał też, jakie są jego powiązania z Zatoką Sztuki. Okazuje się, że zdjęcie przedstawione w filmie Latkowskiego pochodzi z rockowego koncertu w 2014 r., w którym wzięło też udział 10 innych zespołów.

- Nigdy nie przypuszczałem, że techniki Putina dotyczące niszczenia przeciwników politycznych dotrą nad Wisłę. W dzisiejszej Polsce Sylwester Latkowski, reżyser z kryminalną przeszłością stał się bojownikiem o moralność. Wiele osób pokazanych w filmie zapowiedziało wkroczenie na drogę sądową. Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.

d2xjzn8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xjzn8