Trwa ładowanie...
d1ficff

Krzysztof Rutkowski z programem w telewizji. Donoszą już, ile zarobi

Krzysztof Rutkowski już raz był bohaterem telewizyjnego programu. W TVN. Tym razem został prowadzącym, ale w innej stacji. Nowa praca w telewizji się opłaca. Tabloid dowiedział się, ile zarobi kontrowersyjny detektyw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rutkowski sporo zarobi dzięki nowemu programowi
Rutkowski sporo zarobi dzięki nowemu programowi (ONS)
d1ficff

Kariera Krzysztofa Rutkowskiego to materiał na kilka filmów. Miał już raz program w telewizji, o czym jego fani muszą pamiętać. W "Detektywie" pokazywał kulisy swojej pracy, a wszystko to pokazywano na TVN-ie. Cieszyło się to sporą popularnością, bo nagrano w sumie 5 sezonów programu. Emisję zakończono w 2006 roku, ale romans Rutkowskiego z telewizją trwał. Może nie pojawiał się już tak często w tych najchętniej oglądanych stacjach, ale z ekranów telewizorów nie zniknął.

Tym razem Rutkowski dostał swój program w Superstacji. "Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski" - to jego nowy projekt, który od sierpnia zaczął nadawanie.

Zobacz: "Wylał się na nas hejt, bo nie przedstawiamy wersji, którą ludzie sami wymyślili"

"Super Express" dowiedział się, ile Rutkowski zarobi dzięki telewizji.

d1ficff

Z doniesień tabloidu wynika, że detektyw na pracy prowadzącego zyska 200 tys. złotych. Biorąc pod uwagę wystawne życie Rutkowskiego nie jest to dużo, ale trzeba przyznać, że suma robi wrażenie.

- Bardzo się cieszę, że mogę poprowadzić program, który będzie mógł pomóc wielu ludziom. Będziemy zajmować się sprawami do tej pory nierozwiązanymi, które od wielu lat zawisły w próżni. Interwencje, które mogą dotyczyć nieprawidłowości prowadzenia postępowań przez organy ścigania, również mogą ujrzeć światło dzienne - mówił o swoim programie.

W "Kryminalnej Polsce" Rutkowski opowiada o głośnych sprawach, którymi żył nasz kraj. W jednym z ostatnich odcinków poruszono m.in. sprawę śmierci Ewy Tylman.

d1ficff

Podziel się opinią

Share
d1ficff
d1ficff