Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski po powrocie z Ukrainy przekazuje szczegółową relację

Krzysztof Rutkowski wrócił z konwojem z Ukrainy. On i jego zespół nagrali szczegółową relację. Tego nie zobaczycie w telewizji.

Konwój Krzysztofa Rutkowskiego wrócił z Ukrainy Konwój Krzysztofa Rutkowskiego wrócił z Ukrainy Fot: AKPA
de3nshh
de3nshh

Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy polski prywatny detektyw, zaangażował się w pomoc Ukrainie, która od 24 lutego walczy z Rosją. 18 marca ruszył specjalny konwój z pomocą wojskową i medyczną.

Na wyjazd przygotowano pięć specjalnych samochodów – Tur 6, Hammer H1, lekki bojowy wóz pancerny, Chevrolet, Mercedes GLS i Citroën. Nie podano miejsca docelowego przejazdu. Podczas podróży powrotnej Krzysztof Rutkowski i jego patrol miał zabrać do Polski dzieci, które straciły rodziców. Wszystkie działania były koordynowane w porozumieniu z ambasadą ukraińską.

Status ekonomiczny mojej firmy jest na tyle dobry, że możemy nieść bezinteresowną pomoc ludziom, którzy jej potrzebują. Kupujemy nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim ludzkie życie. W koordynacji z ambasadą Ukrainy w Polsce, robimy akcję pomocową związaną z dostarczeniem sprzętu wojskowego i niezbędnych środków medycznych – powiedział detektyw.

Krzysztof Rutkowski wrócił już z Ukrainy, a na swoim kanale na YouTube opowiedział, jak wyglądała ich misja. Nie zabrakło opowieści o tym, co tak naprawdę dzieje się na terytorium atakowanej Ukrainy. Udało się nagrać rozmowy z mieszkańcami, Rutkowski dotarł do miejsc, do których nie dotarła telewizja. Rutkowski Patrol dostarczył kamizelki kuloodporne, hełmy i pomoc medyczną. Zobaczcie nagranie z misji specjalnej Rutkowskiego.

RUTKOWSKI jedzie do Ukrainy z pomocą humanitarną ! Zobacz co wziął ze sobą !

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
de3nshh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
de3nshh