Trwa ładowanie...

Krzysztof Ibisz: jest tak dobry, że nie ma dla niego pracy

Krzysztof Ibisz: jest tak dobry, że nie ma dla niego pracyŹródło: newspix.pl
dx8dtpz
dx8dtpz

[

]( http://www.fakt.pl )
To prawdziwa ironia losu. Choć Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz* (46 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu, to wciąż nie ma dla niego pracy. Dlaczego?*

Okazuje się, że największą przeszkodą jest profesjonalizm prezentera i jego wielkie doświadczenie...

dx8dtpz

Krzysztof jest tak bardzo cenionym prezenterem w Polsacie, że stacja nie ma odwagi dać mu czegoś co nie odpowiadałoby jego klasie i dorobkowi. Właśnie tu pojawia się problem i zaczyna prawdziwy dramat ambitnego Ibisza. Choć stacja obiecała mu, że jesienią będzie miał swój program wydaje się to niemożliwe. Polsat ciągle nie zdecydował się na zakup nowego dużego show a traktować Krzysztofa jako „zapchajdziurę” nie ma odwagi. Wygląda więc na to, że Krzysztofowi zostanie znów tylko prowadzenie imprez i czekanie na lepsze czasy. Bo co jak co, ale on pracować nad sobą i zmieniać się nie musi, bo przecież jest perfekcyjny...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Aktorka "Klanu" z córkami. Foto

dx8dtpz

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dx8dtpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx8dtpz