Trwa ładowanie...
d3j8o3e

"Krzyk": premiera serialu na podstawie słynnej serii horrorów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Krzyk": premiera serialu na podstawie słynnej serii horrorów
(MTV)
d3j8o3e

Od 30 czerwca w USA na antenie stacji MTV oglądać można serial grozy *"Krzyk". Produkcja została nakręcona na podstawie słynnej serii filmowej o tym samym tytule, stworzonej przez Kevina Williamsona i Wesa Cravena. W telewizyjnej wersji zobaczymy nie tylko nową obsadę, ale także odmienioną maskę mordercy, znacznie różniącą się od kinowego pierwowzoru.*

Akcja serialu rozgrywa się w liceum, w którego okolicy zaczyna grasować zamaskowany zabójca. Głównymi bohaterami jest grupa nastolatków: popularna dziewczyna o imieniu Emma, samotniczka Audrey, komputerowy maniak Noah, wysportowany Will, imprezowiczka Brooke oraz tajemniczy chłopak o imieniu Kieran.

W telewizyjnej wersji "Krzyku" nie zobaczymy znanych z pierwowzoru gwiazd, czyli Neve Campbell, Courteney Cox i Davida Arquette'a. Zamiast nich na ekranie występują młodzi aktorzy: Willa Fitzgerald, Bex Taylor-Klaus, John Karna, Connor Weil, Carlson Young, Amadeus Serafini.

Największa zmiana w stosunku do pierwowzoru dotyczy przede wszystkim maski, pod którą zabójca ukrywa swoją twarz. Twórcy serialu zmodyfikowali ją, nadając bardziej mroczny kształt. To kontrowersyjny pomysł, zważywszy na to, że większość widzów dobrze kojarzy oryginalną wersję, a nowa bardzo mało ją przypomina. Już pojawiają się pierwsze głosy niezadowolenia ze strony fanów kultowego horroru.

d3j8o3e

Pamiętacie kinowy hit, który doczekał się czterech części?

d3j8o3e

Podziel się opinią

Share
d3j8o3e
d3j8o3e