Krzan pojawi się w popularnym programie. W tej roli jeszcze nikt jej nie widział

Izabella Krzan zadebiutuje niebawem w nowej roli
Izabella Krzan zadebiutuje niebawem w nowej roli
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

30.01.2021 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan jest jedną z najjaśniejszych młodych gwiazd TVP. Widzowie znają ją przede wszystkim za sprawą "Koła fortuny", ale już niebawem była modelka może wszystkich zaskoczyć. 25-latka wystąpi w programie "Jaka to melodia". W jakiej roli?

O Izabelli Krzan od kilku lat jest coraz głośniej. Była Miss Polonia błyskawicznie pnie się po szczeblach kariery w TVP. W maju 2017 r. zadebiutowała jako prowadząca cykl reportaży "Lajk!" w porannym wydaniu "Pytanie na śniadanie", ale już 10 września została współprowadzącą "Koła fortuny". Później pracowała także przy wznowionym programie TVP2 "Czar par".

Można powiedzieć, że historia zatacza dla niej koło, bo Krzan wystąpi w programie "Jaka to melodia?", jednak tym razem w nietypowej roli – będzie śpiewać wraz z Rafałem Brzozowskim, u boku którego zresztą debiutowała ponad 3 lata temu. W rozmowie z "Super Expressem" prezenterka przyznała, że jest to dla niej zupełnie nowe doświadczenie.

– Dotąd zdarzało mi się jedynie śpiewać podczas szkolnych apeli. Przyznam się, że wstydziłam się swojego głosu, choć mama nieraz mnie zachęcała do śpiewania. Kiedy jednak przyszła propozycja, żebym zaśpiewała w programie, doszłam do wniosku, że druga taka szansa się nie powtórzy. Do tego tak bezpieczna, bo nie dość, że w swojej stacji, a do tego jeszcze z Rafałem u boku, bo zaśpiewamy także w duecie. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wypadnie, ale też jestem ciekawa oceny widzów – powiedziała.

Krzan dodała, że lubi się rozwijać i próbować nowych rzeczy. – Gdyby okazało się, że to rzeczywiście fajnie brzmi, to choćby z potrzeby własnego rozwoju raz na jakiś czas chętnie wezmę lekcje śpiewu – przyznała.

Już niebawem widzowie będą mogli usłyszeć na własne uszy, czy Krzan sprawdzi się także jako wokalistka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także