Krzan miała wyglądać inaczej. Koleżanka z programu zdradziła jej sekret

Izabella Krzan musiała zmienić stylizację przed czwartkową konferencją TVP
Izabella Krzan musiała zmienić stylizację przed czwartkową konferencją TVP
Źródło zdjęć: © fot. Akpa

18.08.2023 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan była jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas czwartkowej ramówki TVP. Następnego dnia w "Pytaniu na śniadanie" omówiono jej stylizację, zdradzając zaskakujące kulisy jej powstania.

W czwartek 17 sierpnia TVP oficjalnie pokazała swoją nową ofertę programową, z którą rusza na antenie już 28 sierpnia. Dzięki temu wiemy już, że TVP będzie jesienią kontynuować cykl biesiadowy, na antenę wrócą "The Voice of Poland", "M jak miłość", "Barwy szczęścia", będą też nowości jak serial kostiumowy "Dewajtis".

Przedstawienie ramówki to zawsze duże wydarzenie dla każdej stacji, co wiąże się z faktem, że zjawia się na nim wiele gwiazd. Wśród gości na imprezie TVP byli m.in. Małgorzata Tomaszewska, Edyta Herbuś, Kajra i Sławomir, Magdalena Ogórek, Małgorzata Opczowska, Sandra Kubicka czy Izabella Krzan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co zrozumiałe, w piątkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" prowadzący omawiali stylizacje z poprzedniego dnia. Okazało się, że Krzan, która pojawiła się na konferencji TVP w beżowych spodniach, krótkim topie i z zarzuconą na ramiona marynarką, miała początkowo przyjść w innej kreacji. Jednak z powodu upału tuż przed rozpoczęciem imprezy, wprowadziła pewną zmianę. Jej sekret zdradziła Małgorzata Tomaszewska w śniadaniówce.

Izabella Krzan podczas ramówki TVP
Izabella Krzan podczas ramówki TVP© fot. Akpa | AKPA

- Zdradzę, myślę, że Iza nie będzie zła, że ta marynarka miała być zapięta i w ostatniej chwili poprosiła, żeby uszyto jej ten gorset, bo po prostu nie wytrzymałaby w takiej zapiętej marynarce - powiedziała. - Generalnie z korzyścią - dodał współprowadzący Tomasz Wolny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także