Krystyna Loska zdradziła, jak się czuje. Odniosła się do doniesień mediów dotyczących jej zdrowia

Jak obecnie czuje się mama Grażyny Torbickiej, Krystyna Loska?
Jak obecnie czuje się mama Grażyny Torbickiej, Krystyna Loska?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. FBO

12.09.2022 14:38, aktual.: 12.09.2022 15:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W mediach w ostatnich miesiącach pojawiały się niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Krystyny Loski. Mama Grażyny Torbicka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak tak naprawdę się czuje.

Krystyna Loska w lipcu tego roku świętowała 85. urodziny. Spikerka mieszka obecnie wraz ze swoją córką Grażyną Torbicką oraz jej mężem w Otwocku. Dzięki temu może cieszyć się na co dzień naturą - ich dom otoczony jest lasem, a sama Loska uwielbia spacery z kijkami. Niedawno do prasy trafiły jej nowe zdjęcia, wykonane w centrum Warszawy, na których wyglądała wprost rewelacyjnie.

Krystyna Loska już od dobrych kilku lat nie działa medialnie i rzadko udziela wywiadów. Jednak po ostatnich doniesieniach mediów, jakoby legendarna spikerka w ostatnich miesiącach mocno podupadała na zdrowiu, sama postanowiła zabrać głos. W rozmowie z magazynem "Show" zdradziła, jak obecnie się czuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Wbrew temu, co piszą, jestem w dobre formie. To jednak przykre uczucie, gdy zerkam na gazetę i czytam, że jestem ciężko chora. A ludzie stojący wokół mnie dziwią się, że ja z nimi stoję i rozmawiam. Na szczęście czuję się znakomicie, to dla mnie najważniejsze i bardzo mnie cieszy - wyznała w rozmowie z magazynem "Show" Loska. Pani Krystynie życzymy oczywiście dużo zdrowia!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także