RozrywkaKrystyna Loska wraca do zdrowia. "Z każdym dniem czuje się lepiej"

Krystyna Loska wraca do zdrowia. "Z każdym dniem czuje się lepiej"

Krystyna Loska wraca do zdrowia. "Z każdym dniem czuje się lepiej"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

21.08.2017 21:59, aktual.: 22.08.2017 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bliscy i fani Krystyny Loski mogą odetchnąć z ulgą. Prezenterka ma się znacznie lepiej i pojawiła się szansa na jej rychłe wyjście ze szpitala.

W ubiegły czwartek Krystyna Loska trafiła na ostry dyżur z silnymi bólami w klatce piersiowej. Po badaniach okazało się, że prezenterka miała zawał. Dziennikarka natychmiast trafiła na stół operacyjny, gdzie udrożniono zatkaną tętnicę, wszczepiając tzw. stent.

Legendarna prezenterka co prawda wciąż przebywa na oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej, ale jak informuje "Super Express", rozpoczęła już rehabilitację, ćwiczy i spaceruje po oddziale pod czujnym okiem specjalistów. Talboidowi udało się też ustalić, że Loska może przyjmować gości. Z informacji gazety wynika także, że prezenterka z dnia na dzień czuje się lepiej i tryska humorem. Pojawiła się więc szansa, że już w piątek będzie mogła opuścić szpital w podwarszawskim Aninie.

Przypomnijmy, że od 20 lat legendarna spikerka poważnie choruje. Zdiagnozowano u niej zespół takotsubo, bardzo rzadką chorobę, zwaną inaczej zespołem złamanego serca. W momentach wzburzenia i stresu objawia się to, podobnie jak w przypadku zawału, bólem w klatce piersiowej i dusznościami.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także