Trwa ładowanie...
d3yifsd

Krystyna Loska wraca do zdrowia. "Z każdym dniem czuje się lepiej"

Bliscy i fani Krystyny Loski mogą odetchnąć z ulgą. Prezenterka ma się znacznie lepiej i pojawiła się szansa na jej rychłe wyjście ze szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Krystyna Loska
Krystyna Loska (ONS.pl)
d3yifsd

W ubiegły czwartek Krystyna Loska trafiła na ostry dyżur z silnymi bólami w klatce piersiowej. Po badaniach okazało się, że prezenterka miała zawał. Dziennikarka natychmiast trafiła na stół operacyjny, gdzie udrożniono zatkaną tętnicę, wszczepiając tzw. stent.

Legendarna prezenterka co prawda wciąż przebywa na oddziale Intensywnej Opieki Kardiologicznej, ale jak informuje "Super Express", rozpoczęła już rehabilitację, ćwiczy i spaceruje po oddziale pod czujnym okiem specjalistów. Talboidowi udało się też ustalić, że Loska może przyjmować gości. Z informacji gazety wynika także, że prezenterka z dnia na dzień czuje się lepiej i tryska humorem. Pojawiła się więc szansa, że już w piątek będzie mogła opuścić szpital w podwarszawskim Aninie.

Przypomnijmy, że od 20 lat legendarna spikerka poważnie choruje. Zdiagnozowano u niej zespół takotsubo, bardzo rzadką chorobę, zwaną inaczej zespołem złamanego serca. W momentach wzburzenia i stresu objawia się to, podobnie jak w przypadku zawału, bólem w klatce piersiowej i dusznościami.

d3yifsd

Zobacz także: Grażyna Torbicka o prezencie, który dostała na rocznicę ślubu

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yifsd

Podziel się opinią

Share
d3yifsd
d3yifsd