PublicystykaKrystyna Loska trafiła do szpitala. Czuwa przy niej Grażyna Torbicka

Krystyna Loska trafiła do szpitala. Czuwa przy niej Grażyna Torbicka

Krystyna Loska trafiła do szpitala. Czuwa przy niej Grażyna Torbicka
Źródło zdjęć: © ONS.pl

17.08.2017 19:20, aktual.: 18.08.2017 08:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi. Jednak jak dowiedział się "Fakt", Krytyna Loska miała poważny atak serca i trafiła na stół operacyjny. Jej córka Grażyna Torbicka momentalnie przerwała urlop i przyleciała do Polski, gdzie czuwa przy łóżku matki. Co spowodowało gwałtowne pogorszenie zdrowia Loski?

Niedawno Loska skończyła 80 lat i podkreślała, że mimo drobnych problemów zdrowotnych czuje się wyśmienicie. Niestety kilka dni temu poczuła się źle i na szczęście nie zbagatelizowała objawów choroby Takotsubo, z którą walczy od lat. Jej objawy bardzo często są mylone z zawałem serca ze względu na ból w klatce piersiowej i duszności.

Prezenterka w ostatniej chwili poprosiła o pomoc sąsiadkę, która zawiozła ją na izbę przyjęć. Jak się okazało, tym razem przeszła zawał i musiała od razu trafić na stół operacyjny, gdzie lekarze stentem udrożnili jej zamknięte naczynia wieńcowe.

Kiedy Grażyna Torbicka dowiedziała się o zdarzeniu, bez namysłu przerwała urlop w Macedonii i od razu przyleciała do Polski. Choć stan zdrowia Loski poprawił się, wciąż nie wiadomo jak długo będzie przebywać w Aninie.

Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" potwierdziła doniesienia mediów o zawale serca matki.

- To, czego najbardziej potrzebuje to spokoju, w tym medialnego. Uprzejmie proszę o uszanowanie tej prośby - apelowała była gwiazda TVP w rozmowie z tabloidem.

Krystyna Loska w wielu wywiadach podkreślała, że jej córka, jest dla niej wsparciem i w razie potrzeby zawsze przychodzi jej z pomocą.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Krystyny Loski do zdrowia!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także