Trwa ładowanie...
d2hju4w

Krystyna Loska trafiła do szpitala. Czuwa przy niej Grażyna Torbicka

Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi. Jednak jak dowiedział się "Fakt", Krytyna Loska miała poważny atak serca i trafiła na stół operacyjny. Jej córka Grażyna Torbicka momentalnie przerwała urlop i przyleciała do Polski, gdzie czuwa przy łóżku matki. Co spowodowało gwałtowne pogorszenie zdrowia Loski?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Krystyna Loska i Grażyna Torbicka
Krystyna Loska i Grażyna Torbicka (ONS.pl)
d2hju4w

Niedawno Loska skończyła 80 lat i podkreślała, że mimo drobnych problemów zdrowotnych czuje się wyśmienicie. Niestety kilka dni temu poczuła się źle i na szczęście nie zbagatelizowała objawów choroby Takotsubo, z którą walczy od lat. Jej objawy bardzo często są mylone z zawałem serca ze względu na ból w klatce piersiowej i duszności.

Prezenterka w ostatniej chwili poprosiła o pomoc sąsiadkę, która zawiozła ją na izbę przyjęć. Jak się okazało, tym razem przeszła zawał i musiała od razu trafić na stół operacyjny, gdzie lekarze stentem udrożnili jej zamknięte naczynia wieńcowe.

Kiedy Grażyna Torbicka dowiedziała się o zdarzeniu, bez namysłu przerwała urlop w Macedonii i od razu przyleciała do Polski. Choć stan zdrowia Loski poprawił się, wciąż nie wiadomo jak długo będzie przebywać w Aninie.

d2hju4w

Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" potwierdziła doniesienia mediów o zawale serca matki.

- To, czego najbardziej potrzebuje to spokoju, w tym medialnego. Uprzejmie proszę o uszanowanie tej prośby - apelowała była gwiazda TVP w rozmowie z tabloidem.

Krystyna Loska w wielu wywiadach podkreślała, że jej córka, jest dla niej wsparciem i w razie potrzeby zawsze przychodzi jej z pomocą.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Krystyny Loski do zdrowia!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2hju4w

Podziel się opinią

Share
d2hju4w
d2hju4w