Krystyna Loska nadal jest w szpitalu. Bogumiła Wander trzyma kciuki: "Chcę, żeby była zdrowa"

Krystyna Loska nadal jest w szpitalu. Bogumiła Wander trzyma kciuki: "Chcę, żeby była zdrowa"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Michał Dziedzic

19.08.2017 19:41, aktual.: 19.08.2017 20:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zawał Krystyny Loski mocno zaniepokoił rodzinę prezenterki oraz całe środowisko medialne. Wieloletnia koleżanka Loski z TVP przesyła jej słowa wsparcia.

To nie był łatwy czas dla najbliższych Krystyny Loski, która kilka dni temu przeszła zawał. Grażyna Torbicka, córka gwiazdy telewizji, gdy tylko dowiedziała się o stanie matki, od razu wróciła z wakacji w Macedonii, by być przy niej w szpitalu. Słowa otuchy i życzenia zdrowia ślą legendzie telewizji wszyscy przyjaciele i znajomi. Bardzo miło o byłej koleżance z pracy wypowiedziała się Bogumiła Wander.

- Trzymam kciuki, by wyzdrowiała. Bardzo się lubiłyśmy. Przychodzi taki wiek, że wszystko się może zdarzyć. Daj Boże, żeby z tego wyszła! Życzę jej wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby była zdrowa. Myślę o niej ciepło! - powiedziała Bogumiła Wander w rozmowie z "Super Expressem".

Gdy w poniedziałek Krystyna Loska zaczęła skarżyć się na bóle serca, była przekonana, że to atak choroby, z którą walczy od wielu lat - takotsubo, czyli kardiomiopatia stresowa, "zespół złamanego serca". Kiedy jednak trafiła do szpitala, od razu zadecydowano o przeprowadzeniu operacji.

Obecnie gwiazda przebywa na oddziale intensywnej terapii. Są przy niej najbliżsi, a jej stan z dnia na dzień się poprawia. Życzymy Pani Krystynie dużo zdrowia!

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także