Trwa ładowanie...
d3j8o3e

Krystyna Loska nadal jest w szpitalu. Bogumiła Wander trzyma kciuki: "Chcę, żeby była zdrowa"

Zawał Krystyny Loski mocno zaniepokoił rodzinę prezenterki oraz całe środowisko medialne. Wieloletnia koleżanka Loski z TVP przesyła jej słowa wsparcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Loska przeszła zawał serca
Krystyna Loska przeszła zawał serca (ONS.pl)
d3j8o3e

To nie był łatwy czas dla najbliższych Krystyny Loski, która kilka dni temu przeszła zawał. Grażyna Torbicka, córka gwiazdy telewizji, gdy tylko dowiedziała się o stanie matki, od razu wróciła z wakacji w Macedonii, by być przy niej w szpitalu. Słowa otuchy i życzenia zdrowia ślą legendzie telewizji wszyscy przyjaciele i znajomi. Bardzo miło o byłej koleżance z pracy wypowiedziała się Bogumiła Wander.

- Trzymam kciuki, by wyzdrowiała. Bardzo się lubiłyśmy. Przychodzi taki wiek, że wszystko się może zdarzyć. Daj Boże, żeby z tego wyszła! Życzę jej wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby była zdrowa. Myślę o niej ciepło! - powiedziała Bogumiła Wander w rozmowie z "Super Expressem".

d3j8o3e

Gdy w poniedziałek Krystyna Loska zaczęła skarżyć się na bóle serca, była przekonana, że to atak choroby, z którą walczy od wielu lat - takotsubo, czyli kardiomiopatia stresowa, "zespół złamanego serca". Kiedy jednak trafiła do szpitala, od razu zadecydowano o przeprowadzeniu operacji.

Obecnie gwiazda przebywa na oddziale intensywnej terapii. Są przy niej najbliżsi, a jej stan z dnia na dzień się poprawia. Życzymy Pani Krystynie dużo zdrowia!

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3j8o3e

Bogumiła Wander wspomina pracę w telewizji

d3j8o3e

Podziel się opinią

Share
d3j8o3e
d3j8o3e