Trwa ładowanie...

Krwawa bójka w "Warsaw Shore". Stacja zastanawia się nad rezygnacją z formatu

W ostatnim odcinku reality-show doszło do brutalnej sytuacji. Jeden z uczestników trafił do szpitala.

Krwawa bójka w "Warsaw Shore". Stacja zastanawia się nad rezygnacją z formatuŹródło: Player.pl
d1mecyl
d1mecyl

To już 9. sezon "Warsaw Shore", ale wciąż nie brakuje emocji i zwrotów akcji. W najnowszym sezonie udział biorą Ewelina Kubiak, Jolanta Mróz, Piotr Polak, Damian "Stifler” Zduńczyk, Wojciech Gola i Anna "Mała” Aleksandrzak. W niektórych odcinkach pojawia się też Marcin "Brzydal", znany z wcześniejszych edycji.

W odcinku z 6 maja pokazano bójkę dwóch uczestników. Sytuacja zaczęła robić się niebezpieczna już w momencie, kiedy ekipa wracała do domu po nocnej imprezie. Wówczas doszło do kłótni pomiędzy Wiktorią, Eweliną, Jolantą i Jackiem. Mężczyzna w trakcie sprzeczki wypchnął z busa Wiktorię, która upadła na plecy. Tylko dzięki interwencji ochroniarza dziewczyna nie uderzyła głową w chodnik.

Później akcja przeniosła się do domu. Pijana Jolanta zaczęła uderzać obcasem buta w głowę Marcina "Brzydala". Uczestników musieli rozdzielać ochroniarze, a mężczyzna trafił do szpitala. Pozostali członkowie ekipy skrytykowali na wizji koleżankę. Nie wyjaśniono jednak w odcinku, dlaczego między Jolantą a Marcinem wywiązała się kłótnia.

Jolanta i Jacek zostali usunięci z programu. W niedzielę po emisji odcinka stacja MTV wydała oficjalne oświadczenie.

d1mecyl

- Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć, że sytuacje, które zostały pokazane w dzisiejszym odcinku mogą mieć miejsce. Jednak stanowcza i natychmiastowa reakcja produkcji udowadnia, że potępiamy podobne zachowania. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i barku szacunku są niedopuszczalne - napisano.

Do końca sezonu "Warsaw Shore" pozostało jeszcze 6 odcinków. MTV pokaże je wszystkie, ale nie wiadomo, czy stacja zdecyduje się na kontynuację formatu.

- Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format „Warsaw Shore” będzie kontynuowany. *Jeżeli zdecydujemy się na realizację kolejnej edycji to nie pojawią się w niej osoby, które zostały nieodwołalnie usunięte z programu. *Ciągle pracujemy nad nowymi formatami oraz sezonami obecnie emitowanych programów - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Europe, nadawcy MTV Polska.

Chcielibyście, aby program był kontynuowany?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Tymczasem w "Warsaw Shore": "Dla zabawy je*ać obawy"

d1mecyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mecyl