Krupińska o rozwodzie Costnera. "Widziały gały, co brały"

Paulina Krupińska wypowiedziała się na temat rozwodu Kevina Costnera
Paulina Krupińska wypowiedziała się na temat rozwodu Kevina Costnera
Źródło zdjęć: © Kadr z programu
oprac. KBS

04.05.2023 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" postanowiła zabrać głos na temat rozwodu Kevina Costnera i Christine Baumgartner. Koledzy z programu nie podzielili jej opinii.

Kevin Costner i jego żona Christine Baumgartner są w separacji. Pozew o rozwód żona gwiazdora złożyła po 18 latach małżeństwa. Jak na razie nie ujawniono, co było bezpośrednią przyczyną takiej decyzji. W komunikacie poproszono jedynie o uszanowanie prywatności.

Projektantka mody i była modelka Christine Baumgartner poznała Kevina Costnera pod koniec lat osiemdziesiątych, ale zaczęli się spotykać dopiero przeszło dekadę później, a pobrali się w 2004 r. Doczekali się trójki dzieci - dwóch synów, Caydena Wyatta (ur. 5 maja 2007 r.) i Hayesa Logana (ur. 12 lutego 2009 r.), oraz córki Grace (ur. 2 czerwca 2010 r.).

Do tej pory para uchodziła za zgraną, więc informacja o rozstaniu dla wielu była zaskakująca. Temat został poruszony w "Dzień Dobry TVN". Przybliżył go Mateusz Hładki, który przytoczył oświadczenie napisane przez menadżera aktora: "Z wielkim smutkiem informujemy, że zaistniały okoliczności poza kontrolą pana Costnera, które spowodowały, że będzie musiał uczestniczyć w procesie o rozwiązanie małżeństwa".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zdaniem dziennikarza oświadczenie brzmi tak, jakby Costner wcale nie chciał rozwodu. Powiedział też, że w mediach pojawiły się plotki o tym, że przyczyną rozstania miało być to, że aktor "nie miał czasu dla rodziny".

Te słowa poruszyły Paulinę Krupińską, która stanęła w obronie Costnera: - Widziały gały, co brały! - powiedziała, a jej słowa zostały wyśmiane przez Hładkiego i współprowadzącego program Damiana Michałowskiego.

Prezenterka jednak obstawała przy swoim i twierdziła, że Baumgartner wiedziała, że wychodzi za rozchwytywanego aktora: - Kevin Costner, zanim się poznali, grał przez wiele, wiele lat - mówiła.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" z jednej strony znęcamy się nad "Bring Back Alice""Randką, bez odbioru", a z drugiej - postulujemy o przywrócenie w Polsce zawodu swatki (w "Małżeństwie po indyjsku" działa to całkiem sprawnie). Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także