Trwa ładowanie...

Krupa przyjedzie do Polski na święta

Share
Krupa przyjedzie do Polski na świętaŹródło: AKPA
dij3pbn

[

]( http://www.fakt.pl )

dij3pbn

Dotychczas w Polsce bywała tylko od wielkiego dzwonu. Ale teraz się to zmieni!

Znana na całym świecie modelka Joanna Krupa (31 l.) – na co dzień mieszkająca w Los Angeles – na nowo zakochała się w rodzinnym kraju. I już ze swoim ukochanym planuje spędzić tutaj święta.

Krupa wyjechała do USA z rodzicami, gdy miała 5 lat. To tam się wychowała i tam zrobiła wielką, międzynarodową karierę. Najpierw jako króliczek Playboya, a potem jako modelka. Nie dziwne więc, że Joasia nie czuła zbyt dużej więzi z Polską i przyjeżdżała tu z rzadka, by odwiedzić rodzinę.

Ale to już przeszłość. Ostatnio Krupa spędziła w starym kraju sporo czasu przy okazji nagrywania programu „Top Model. Zostań modelką”. I zakochała się w Polsce. – Nie spodziewałam się, że tak miło spędzę czas przy okazji nagrań do programu – powiedziała Faktowi Joanna. – Zżyłam się z ludźmi, z ekipą i z dziewczynami z programu. Nie mogę się doczekać, kiedy ich znów zobaczę – wyznała nam modelka, która aktualnie przebywa za oceanem.

Mało tego, Polską zauroczył się także narzeczony Joasi, biznesmen Romain Zago. Dlatego wspólnie planują przyjechać tu w grudniu, by spędzić Boże Narodzenie z rodziną seksbomby. Jeszcze wcześniej Krupa przyjedzie do Polski sama. W październiku bowiem ma wziąć udział w kolejnych zdjęciach do „Top Model”. – Bardzo tęsknię za Polską. Dlatego tym razem przyjadę wcześniej przed nagraniami do programu. Chcę być tu dłużej, odwiedzić przyjaciół i rodzinę, pojeździć po kraju – oświadczyła gwiazda. Jak widać, pokochała Polskę pełną piersią!

dij3pbn

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Simpson przestała się odchudzać

dij3pbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dij3pbn
dij3pbn