Krupa pierwszą kobietą w polskim SNL: Lubię robić z siebie głupka

Gwiazdą szóstego odcinka SNL Polska będzie w sobotę Joanna Krupa. Modelka w rozmowie z WP zapewnia, że świetnie bawiła się podczas przygotowań do programu, a widzom obiecuje dużą dawkę śmiechu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa zadebiutuje w nowej roli
Joanna Krupa zadebiutuje w nowej roli (SNL Polska, Fot: Facebook.com)
WP

- Na próbach wszystko idzie dobrze, zobaczymy, jak będzie na żywo. Ale ludzie mnie znają tutaj już od prawie dziewięciu lat, więc wiedzą, że nawet jak zrobię jakąś gafę, pomylę się, to i tak to będzie śmieszne. Chyba nawet większość ludzi liczy na to, że będę się mylić, więc nie będę się starać, żeby wszystko było tak idealnie i wyuczone co do każdego słowa (śmiech) - tłumaczy nam Joanna.

Widzowie doskonale znają zabawną i wyluzowaną stronę Krupy, a żarty przychodzą jej bardzo naturalnie. To właśnie podczas nagrań może być jej największy atut! - Znajomi mówią mi na co dzień, że jestem zabawna, lubię robić z siebie głupka, prowadziłam też programy na żywo m.in. "Top Model", ale to i tak jest dla mnie coś kompletnie nowego. Mam dystans do siebie, mogę zagrać kompletnie inną osobę, mogę być over the top. Bardzo mi się to podoba! - zapewnia modelka.

Modelka nie wyklucza też, że jeśli jej występ spotka się z ciepłym odbiorem, będziemy mogli częściej widywać ją w komediowej odsłonie.

WP

- Przez to, że robię ten SNL, to muszę powiedzieć, że bardzo mi się to spodobało i kto wie, możemy wymyślimy jakiś mój program, właśnie taki komediowy. Zawsze chciałam robić w comedy! Zobaczymy, jeśli ludziom spodoba się dzisiejszy odcinek i odbiór będzie dobry, to może pójdę w tym kierunku? - zastanawia się gwiazda.

Odcinek SNL Polska z udziałem Joanny Krupy już w sobotę o 21:00 w serwisie Showmax. Będziecie oglądać?

Zobacz też: Joanna Krupa o swoim nowym facecie i... dziecku!

WP
WP Gwiazdy Exclusive
Podziel się

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP