Trwa ładowanie...

Krupa otarła się o śmierć?! Ratowała swojego... psa

Krupa otarła się o śmierć?! Ratowała swojego... psaŹródło: AKPA
do3yalv
do3yalv

[

]( http://www.fakt.pl )
To miał być miły, rodzinny spacer. Joanna Krupa(33 l.) razem z siostrą Martą(26 l.), mamą i sześcioma psami wybrały się dwa dni temu na przechadzkę po plaży nieopodal Los Angeles.

Miły nastrój prysł, gdy jednego psiaków porwała wielka fala. Na pomoc zwierzakowi ruszyła Marta. Porwał ją prąd i – jak relacjonuje jej starsza siostra, Joanna Krupa – ledwie uszła z życiem. „To mógł być najgorszy dzień mojego życia” – zwierzyła się modelka w internecie.

do3yalv

„Spacerowałyśmy po plaży otoczonej skałami, gdy nagle wielka fala porwała naszego psa Lucky. Byłam zbyt zszokowana i przerażona, by go ratować. Wiem, że nie jestem dobrym pływakiem i prawdopodobnie utonęłabym. Moja siostra Marta wskoczyła do wody, ale wtedy psa i ją porwał prąd” – opisuje Joanna Krupa.

„Po chwili, a może po minutach, fala ich oddała. To był cud, bo utknęli między dwoma skałami. Nie chcę nawet myśleć o tym, co przeżyła moja siostra w trakcie tych kilku strasznych chwil w wodzie, ale mogę powiedzieć, że ten dzień mógł zakończyć się jako najgorszy dzień mojego życia. Moja siostra jest prawdziwym bohaterem” – z dumą opisuje Joasia.

Marta uratowała Lucky, ale ratując ją, mogła stracić życie! Dziękuję Bogu i aniołom za czuwanie nad nimi. Cieszę się, że ten koszmar skończył się dobrze” – kończy relację Krupa. Po tej przygodzie podjęła decyzję: wystąpi do władz, by umieścić na plaży ostrzeżenia dla spacerowiczów. Żeby nikogo nie zaskoczyła nad oceanem fala.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Okupnik w "X-Factor" zarobi więcej niż Sablewska! Ile?

do3yalv

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

do3yalv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yalv