Trwa ładowanie...

Krupa, Lewczuk i... Kaczoruk? Tak Wojewódzki zachęca widzów do oglądania nowego sezonu

Kuba Wojewódzki po kilkutygodniowej przerwie wraca z kolejnym sezonem show. I w tylko sobie właściwym stylu zachwala najnowszy odcinek.

Share
Krupa, Lewczuk i... Kaczoruk? Tak Wojewódzki zachęca widzów do oglądania nowego sezonu
Źródło: Instagram.com
d122wsl

Już w pierwszym odcinku serii nie zabraknie pięknych kobiet. Prowadzący już zdążył się pochwalić, kto zasiądzie na jego słynnej kanapie. Gośćmi showmana będą znana m.in. z "Top Model" Joanna Krupa oraz zyskująca coraz większy rozgłos wokalistka Monika Lewczuk (dużej popularności przysporzył jej duet z hiszpańskim piosenkarzem Alvaro Solerem).

To jednak nie wszystko. W programie ma pojawić się także Renata Kaczoruk. To dość ryzykowny krok, jeśli przypomnimy sobie, jaka fala hejtu spadła na Kaczoruk i Wojewódzkiego najpierw po "Azja Express", a potem po udziale w reklamie jednej z telefonii komórkowych. Na profilach Wojewódzkiego na Instagramie i Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których chwali się spotkaniem z pięknymi rozmówiczyniami i... czteronożnymi pupilami. Już teraz możemy się spodziewać, że w show nie zabraknie atrakcji.

d122wsl

Premierowy odcinek sezonu już we wtorek, 14 lutego o 22.30. Jesteście ciekawi, jak Krupa i Lewczuk poradzą sobie z pytaniami Kubę? I jaką rolę odegra w odcinku Kaczoruk?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Edyta Zając o "Agencie" i porównaniach do Renaty Kaczoruk

d122wsl

Podziel się opinią

Share
d122wsl
d122wsl