Trwa ładowanie...

"Kropka nad i": brudne myśli Moniki Olejnik z politykami w roli głównej

Share
"Kropka nad i": brudne myśli Moniki Olejnik z politykami w roli głównej
Źródło: AKPA
dj4tbhr

Monika Olejnik od lat zajmująca się polityką wyznała, że politycy są obecni nawet w jej snach. W ostatnim wywiadzie dziennikarka zdradziła, że miewa brudne myśli, których bohaterami nie rzadko są polityczni decydenci.

W ostatnim wydaniu magazynu "Gala" ukazał się wywiad z Moniką Olejnik. Motywem przewodnim rozmowy jest lista siedmiu grzechów głównych. Wśród pytań nie mogło więc zabraknąć tego, które dotyczy najbardziej intymnych spraw.
- Miewasz brudne myśli? - zapytał Olejnik dziennikarz.
- Śnią mi się politycy - odpowiedziała ze śmiechem.

W dalszej części wywiadu Monika Olejnik podkreśla jednak, że sny z politykami w roli głównej należą raczej do kategorii zabawnych, a nie pikantnych:
- Często śnią mi się politycy z różnych ugrupowań, a większość tych snów jest strasznie śmieszna. Ostatnio w moim własnym śnie nakrzyczał na mnie Jarosław Kaczyński - wyznała gospodyni programu ”Kropka nad i”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dj4tbhr

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dj4tbhr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj4tbhr
dj4tbhr