Trwa ładowanie...

"Kropka nad i": awantura w programie. Olejnik wyrwała Wiplerowi zdjęcia ofiar ISIS

Share
"Kropka nad i": awantura w programie. Olejnik wyrwała Wiplerowi zdjęcia ofiar ISIS
Źródło: kadr z YouTube
dwvq1un

Poseł ugrupowania KORWiN i poseł PO zostali zaproszeni do programu Moniki Olejnik ws. dyskusji o uchodźcach i decyzji, która zapadła na ostatnim spotkaniu ministrów spraw wewnętrznych państw Unii Europejskiej. Przypomnijmy, że Polska zadeklarowała na nim przyjecie kolejnych 5 tys. uchodźców (wcześniej zgodziliśmy się na 2 tys., co łącznie daje liczbę 7 tys.).

Zdaniem Wiplera, zgoda polskiego rządu w tej sprawie jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa naszego kraju. Prawicowy poseł przyniósł do studia m.in. zdjęcia z manifestacji we Francji na rzecz szariatu i przekonywał, że z podobną sytuacją będziemy mieć do czynienia w Polsce. Wielokrotnie zarzucał Olejnik manipulację i pytał, czy jest prowadzącą program "Burka nad i". Dziennikarska uznała, że Wipler i jego partia takimi metodami jedynie straszą, a nie informują Polaków.

dwvq1un

Kiedy Przemysław Wipler pokazał przed kamerą kolejne zdjęcia, tym razem ofiar Państwa Islamskiego, mówiąc, że nie wiemy, czy nie przyjadą do nas terroryści, Monika Olejnik ostro zareagowała.

- Nie ma pan prawa pokazywać takich zdjęć. Nie ma pan prawa. Nie będzie pan straszył- mówiła, zabierając posłowi drastyczne fotografie.

W odpowiedzi usłyszała od Wiplera.

- Wy nie pokazujecie prawdy. Wasz kolega mówił na antenie, że wysiadają kobiety z dziećmi, a całkiem inne były obrazki z boku. Ten film został zdjęty ze strony- grzmiał poseł.

dwvq1un

Podziel się opinią

Share
dwvq1un
dwvq1un