Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
królowe życia

Królowe życia. Rafał nie może przestać myśleć o Gabrielu (odcinek 7 i 8 - streszczenie)

"Królowe życia" wróciły na ekrany. W 5. i 6. odcinku programu zobaczymy dalsze losy Gabriela i Rafała. Partner projektanta z Głogowa będzie próbował naprawić związek z ukochanym. Oprócz tego widzowie będą świadkami powrotu Dagmary po wypadku do normalności.

Share
Królowe życia. Rafał nie może przestać myśleć o Gabrielu (odcinek 7 i 8 - streszczenie)
Źródło: Materiały prasowe
d4mc3ho

Królowe życia (odcinek 7 - streszczenie) - 27.09.2019 godz. 22:00

W ostatnich miesiącach powrót do zdrowia jest dla Dagmary priorytetem. Bolesna rehabilitacja i ćwiczenia mają sprawić, że już niedługo stanie na nogi. Pomimo zmęczenia Królowa się nie poddaje i walczy. Rafał nie przestaje myśleć o Gabrielu. Jego tęsknota zaczyna przybierać na sile. Uznał, że musi poszukać pomocy u wróżki. Czy karty podniosą go na duchu? Adrianna od dawna planuje kolejny tatuaż. Ten, który sobie wymarzyła tym razem będzie wyjątkowo bolesny. W tych trudnych chwilach będzie towarzyszył jej syn, który doskonal rozumie mamę. Sam jest wielkim fanem tatuaży.

Królowe życia (odcinek 8 - streszczenie) - 28.09.2019 godz. 22:00

Dagmara będzie musiała zmierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się osoby, poruszające się na wózkach inwalidzkich. Okazuje się, że wyjście na lody to dla Królowej wyzwanie. Na szczęście, jak zwykle będzie przy niej Jacek. Kasia poczuła, że jest gotowa na drastyczną zmianę swojego wizerunku. Ostra blondynka przejdzie metamorfozę.

d4mc3ho

Z kolei Monika swoją przemianę przeszła kilka lat temu. Teraz, żeby utrzymać piękną sylwetkę, kilka razy w tygodniu trenuje na siłowni. Od jakiegoś czasu próbuje też przekonać swoją ciocię, do zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów. Czy jej się uda?

ZOBACZ WIDEO: Dagmara Kaźmierska wspomina wypadek. "Stopa wisiała na skórze. Pięta zmiażdżona"

d4mc3ho

Podziel się opinią

Share
d4mc3ho
d4mc3ho