Trwa ładowanie...
dhtqc0a
Informacja prasowa
królowe życia

Królowe życia. Iza wychodzi za mąż (odcinek 19, 20 i 21 - streszczenie)

W najnowszych odcinkach programu "Królowe życia" będzie się działo. Iza w końcu powie sakramentalne "tak". Składając przysięgę, nie pohamuje łez wzruszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowe życia, odcinek 19, 20 i 21
Królowe życia, odcinek 19, 20 i 21 (Materiały prasowe)
dhtqc0a

Królowe życia (odcinek 19 - streszczenie) - 8.11.2019 godz. 22:00 w TTV

Nadszedł wielki dzień Izy i Patryka. Ich bajkowy ślub i wystrzałowe wesele, goście zapamiętają długo. Na nową drogę życia weszli w dobrych nastrojach, otoczeni życzliwymi i uśmiechniętymi przyjaciółmi. Oczywiście, nie obyło się bez komplikacji. Sporo zmieniło się również u Dagmary. Królowa powoli wraca do zdrowia, ale los ponownie rzucił jej kłodę pod nogi. Teraz musi nauczyć się żyć od nowa. Gabriel nie lubi wspominać czasów, kiedy rozstał się z Rafałem. To okres w jego życiu, który kosztował go wiele bólu i cierpienia. Jednak dzięki temu, miał czas tworzyć. Złamane serce sprawiło, że rzucił się w wir pracy i wyczarował coś pięknego.

Materiały prasowe
Podziel się
dhtqc0a

Królowe życia (odcinek 20 - streszczenie) - 9.11.2019 godz. 22:00 w TTV

Łatwo się domyślić, że świadkową Edzi będzie Dagmara. Teraz Królowa ma całą masę obowiązków, bo zależy jej, żeby jej przyjaciółka wyglądała na swoim weselu jak milion dolarów! Wybrały się do Wrocławia, w poszukiwaniu tej jedynej, wyśnionej sukni ślubnej.

Materiały prasowe
Podziel się

Rafał i Gabriel zaplanowali sobie weekend w domku nad jeziorem. Obaj kochają luksus, jednak teraz zapragnęli zbliżyć się nieco do natury. Wesele Izy i Patryka jeszcze długo będzie na językach ich gości. Fani „Królowych Życia” z pewnością są ciekawi, jak ten wielki dzień wyglądał za kulisami? Specjalnie dla widzów, Para Młoda uchyli rąbka tajemnicy!

dhtqc0a

Królowe życia (odcinek 21 - streszczenie) - 11 listopada godz. 16:05 (powtórka 15 listopada o 22:00) w TTV

Świat Dagmary na chwilę runął. Lekarz, który ją operował nie daje jej wielkich szans na powrót do pełnej sprawności. Jednak Królowa postanowiła nie siedzieć bezczynnie i od razu zaczęła działać. Znalazła najlepszego specjalistę, który być może ją uratuje i da nadzieję na szybki powrót do zdrowia.

Rafał i Gabriel próbują razem różnych nowych rzeczy. Gabriel lubi się uczyć, a ostatnio coraz częściej przeszkadza mu jego strach przed wodą. Uznał, że najwyższy czas się przełamać i nauczyć się pływać. Z kolei Adrianna to fanka zakupów... Jej słabość do pięknych rzeczy często odbija się na stanie jej garderoby. Kiedy przychodzi czas na pozbycie się tego, czego już nie potrzebuje, dzwoni po mamę. W końcu noszą podobny rozmiar, a mama Adrianny też lubi wyróżniać się z tłumu.

Materiały prasowe
Podziel się
dhtqc0a

ZOBACZ WIDEO: Dagmara z "Królowych życia" pisze wniosek o likwidację barier architektonicznych w mieście

Podziel się opinią

Share

dhtqc0a

dhtqc0a
dhtqc0a