RozrywkaKrólowe życia. Gabriel wciąż tęskni za Rafałem (odcinek 5 i 6 - streszczenie)

Królowe życia. Gabriel wciąż tęskni za Rafałem (odcinek 5 i 6 - streszczenie)

Królowe życia. Gabriel wciąż tęskni za Rafałem (odcinek 5 i 6 - streszczenie)
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
oprac. Anna Ryta

20.09.2019 18:11, aktual.: 24.09.2019 14:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Królowe życia" wróciły na ekrany. W 5. i 6. odcinku programu zobaczymy dalsze losy Gabriela i Rafała. Projektant z Głogowa, który wydaje się być silniejszy, będzie próbował zapanować nad paraliżującym uczuciem, złością i bezsilnością. Czy mu się uda?

Królowe życia (odcinek 5 - streszczenie) - 20.09.2019 godz. 22:00

Pobyt Dagmary w szpitalu zaczyna już ją frustrować. Myśl o długiej rehabilitacji ją paraliżuje, jednak królowa nie chce przestać się uśmiechać. Wzruszające spotkanie z jej ukochaną babcią doda jej otuchy. Kasia to dusza towarzystwa, więc kiedy znalazła chwilę wolną, umówiła się z przyjaciółką. Miał być obiad i szybka kawa, ale niefortunne zdarzenie sprawiło, że spotkanie nieco się przeciągnęło. Rafał będzie próbował znaleźć nową drogę. Wymyślił sobie kreatywne zajęcie, które ma pomóc zaleczyć ranę po rozstaniu.

Królowe życia (odcinek 6 - streszczenie) - 21.09.2019 godz. 22:00

Dagmara opuściła szpital, ale wciąż jest obolała i zmęczona. Jacek nie opuszcza jej na krok. Odkąd rozstał się z Edzią ma dużo wolnego czasu, który poświęca opiece królowej. Dba, żeby niczego jej na zabrakło, a czasami... jak to Jacek... podniesie jej ciśnienie.

Gabriel tęskni za Rafałem od pierwszych minut, które przyszło im spędzić osobno. Tęsknota jest jednak nie do wytrzymania. Gabriel, który wydaje się być silniejszy, będzie próbował zapanować nad tym paraliżującym uczuciem, złością i bezsilnością. Czy mu się uda?

Iza i Patryk od jakiegoś planują przeprowadzkę. Wymarzyli sobie dom z dala od miasta, hałas zaczyna im już trochę przeszkadzać. Na razie się tylko rozglądają, ale Iza już ma spore wymagania.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także