Trwa ładowanie...
d19bvzt

Królowe życia. Gabriel wciąż tęskni za Rafałem (odcinek 5 i 6 - streszczenie)

"Królowe życia" wróciły na ekrany. W 5. i 6. odcinku programu zobaczymy dalsze losy Gabriela i Rafała. Projektant z Głogowa, który wydaje się być silniejszy, będzie próbował zapanować nad paraliżującym uczuciem, złością i bezsilnością. Czy mu się uda?
Share
Królowe życia. Gabriel i Rafał nie radzą sobie z tęsknotą
Królowe życia. Gabriel i Rafał nie radzą sobie z tęsknotąŹródło: Materiały prasowe
d19bvzt

Królowe życia (odcinek 5 - streszczenie) - 20.09.2019 godz. 22:00

Pobyt Dagmary w szpitalu zaczyna już ją frustrować. Myśl o długiej rehabilitacji ją paraliżuje, jednak królowa nie chce przestać się uśmiechać. Wzruszające spotkanie z jej ukochaną babcią doda jej otuchy. Kasia to dusza towarzystwa, więc kiedy znalazła chwilę wolną, umówiła się z przyjaciółką. Miał być obiad i szybka kawa, ale niefortunne zdarzenie sprawiło, że spotkanie nieco się przeciągnęło. Rafał będzie próbował znaleźć nową drogę. Wymyślił sobie kreatywne zajęcie, które ma pomóc zaleczyć ranę po rozstaniu.

Królowe życia (odcinek 6 - streszczenie) - 21.09.2019 godz. 22:00

Dagmara opuściła szpital, ale wciąż jest obolała i zmęczona. Jacek nie opuszcza jej na krok. Odkąd rozstał się z Edzią ma dużo wolnego czasu, który poświęca opiece królowej. Dba, żeby niczego jej na zabrakło, a czasami... jak to Jacek... podniesie jej ciśnienie.

d19bvzt

Gabriel tęskni za Rafałem od pierwszych minut, które przyszło im spędzić osobno. Tęsknota jest jednak nie do wytrzymania. Gabriel, który wydaje się być silniejszy, będzie próbował zapanować nad tym paraliżującym uczuciem, złością i bezsilnością. Czy mu się uda?

Iza i Patryk od jakiegoś planują przeprowadzkę. Wymarzyli sobie dom z dala od miasta, hałas zaczyna im już trochę przeszkadzać. Na razie się tylko rozglądają, ale Iza już ma spore wymagania.

ZOBACZ WIDEO: Dagmara Kaźmierska wspomina wypadek. "Stopa wisiała na skórze. Pięta zmiażdżona"

d19bvzt

Podziel się opinią

Share
d19bvzt
d19bvzt