Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
królowe życia
oprac. Anna Ryta
22-11-2019 19:55

Królowe życia. Edzia wychodzi za mąż [FINAŁ SEZONU]

Program dokumentalny "Królowe życia" od dobrych kilku lat kradnie serca widzów. W dobiegającym właśnie końca sezonie widzowie mieli się czemu przyglądać, bo stacja zdecydowała się na zwiększenie liczby wyemitowanych odcinków. Tym bardziej będzie szkoda się z nimi rozstać. Przed nami dwa ostatnie odcinki programu w tej serii, w których będzie się działo!

Królowe życia. Edzia wychodzi za mąż [FINAŁ SEZONU]Źródło: Materiały prasowe
dcjx4zj
dcjx4zj

Miniony rok był dla bohaterów programu "Królowe życia" bardzo intensywny, a czasami trudny i bolesny. Na początek wypadek Dagmary, potem walka o odzyskanie sprawności w nogach. Nie było wiadomo, czy królowa będzie mogła chodzić? Nadzieja na to w końcu się pojawiła, jednak pod warunkiem intensywnej rehabilitacji. Na ten moment Dagmara porusza się o kulach, czeka na kolejną operację. W cięższych chwilach wspiera ją Jacek i syn, Conan.

ZOBACZ WIDEO: Edzia zdradza kulisy związku z Adasiem: "Nie mogę bez niego żyć"

W finale serii u boku Dagmary będzie czuwał właśnie Jacek. Para przyjaciół wybierze się do Wenecji na ślub swojej przyjaciółki Edyty. Mimo, że to ważny dzień dla całej trójki, nie obejdzie się bez zabawnych sytuacji. Na lotnisku Jacek wejdzie do sklepu i jak szalony zacznie się spryskiwać wszystkimi perfumami. "Czym ty śmierdzisz?" - zapyta zdegustowana Dagmara. Jacek komentuje jednak krótko - "Wjeżdżam do Wenecji w zapachu, a nie w pocie".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Będziemy też śledzić losy Rafała i Gabriela. W połowie roku nad ich związkiem pojawiły się czarne chmury, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. W jednym z ostatnich odcinków będziemy świadkami jak Gabriel dostaje mandat za złe parkowanie. Na kole jest założona blokada, więc na miejsce musi przyjechać straż miejska. W każdym związku istnieje jakiś podział. Ta para dobrała się tak, że kiedy przychodzi co do czego, to Rafał przejmuje inicjatywę i jak było w tym przypadku, spróbuje kokietować strażnika. Czy skutecznie?

dcjx4zj

Dużym zaskoczeniem dla widzów były wydarzenia w życiu Edyty. Najpierw chwilowa absencja, kiedy Dagmara wróciła po wypadku do domu, potem jej powrót i informacja o ślubie. W finale widzów czeka piękny ślub Edzi i Adama w Wenecji! Świadkową będzie oczywiście Dagmara, która od początku wspierała i trzymała kciuki za swoją przyjaciółkę. Poleją się łzy.

Emisja dwóch finałowych odcinków programu "Królowe życia" w najbliższy piątek i sobotę o 22:00 na antenie TTV.

dcjx4zj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcjx4zj