Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
królowe życia
+1
oprac. Anna Ryta
11-10-2019 06:42

Królowe życia. Dagmara pierwszy raz staje na nogi (odcinek 11 i 12 - streszczenie)

W najnowszych odcinkach programu "Królowe życie" widzowie będą świadkami dramatu Izy przed ślubem. Okaże się, że od klimatyzacji sparaliżowało jej twarz. Oprócz tego, problemy z powrotem do zdrowia Dagmary - pięta, która po wypadku była zmiażdżona, wymaga wyjątkowo intensywnej rehabilitacji.

Królowe życia. Dagmara pierwszy raz staje na nogi (odcinek 11 i 12 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
d4ag4ue
d4ag4ue

Królowe życia (odcinek 11 - streszczenie) - 11.10.2019 godz. 22:00 w TTV

Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. W jedenastym odcinku nie zabraknie też zabawnych sytuacji z udziałem Jacka. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę. Niezapowiedziana wizyta nie przebiegnie tak jak planowali... Jak poradzą sobie z pracami ogrodowymi?

Królowe życia (odcinek 12 - streszczenie) - 12.10.2019 godz. 22:00 w TTV

Dagmarę dopadnie niemoc. Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Walka o to, by stanąć na nogach wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. W tym odcinku po raz pierwszy sama staje na nogi!

Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. najlepiej. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.

ZOBACZ WIDEO: Dagmara z "Królowych życia" pisze wniosek o likwidację barier architektonicznych w mieście

d4ag4ue
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ag4ue