Trwa ładowanie...
d4hqjvv
Informacja prasowa
królowe życia
+1

Królowe życia. Dagmara pierwszy raz staje na nogi (odcinek 11 i 12 - streszczenie)

W najnowszych odcinkach programu "Królowe życie" widzowie będą świadkami dramatu Izy przed ślubem. Okaże się, że od klimatyzacji sparaliżowało jej twarz. Oprócz tego, problemy z powrotem do zdrowia Dagmary - pięta, która po wypadku była zmiażdżona, wymaga wyjątkowo intensywnej rehabilitacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowe życia. Dagmara wymaga intensywnej rehabilitacji
Królowe życia. Dagmara wymaga intensywnej rehabilitacji (Materiały prasowe)
d4hqjvv

Królowe życia (odcinek 11 - streszczenie) - 11.10.2019 godz. 22:00 w TTV

Dagmara od niedawna musi mierzyć się z problemami, z którymi na co dzień borykają się ludzie na wózkach inwalidzkich. Królowa nigdy nie jest obojętna na ludzką krzywdę, więc nie zamierza zostawić tego tematu. W jedenastym odcinku nie zabraknie też zabawnych sytuacji z udziałem Jacka. Mniej wesoło będzie u Moniki. Królowa będzie chciała uczcić urodziny swojej mamy, która niedawno odeszła. To dla niej ważne, aby tego dnia cała rodzina była razem. Kasia i Gabriel zrobią mamie niespodziankę. Niezapowiedziana wizyta nie przebiegnie tak jak planowali... Jak poradzą sobie z pracami ogrodowymi?

Królowe życia (odcinek 12 - streszczenie) - 12.10.2019 godz. 22:00 w TTV

d4hqjvv

Dagmarę dopadnie niemoc. Królowa ma już dosyć męczącej rehabilitacji, ale nie zamierza się poddać. Walka o to, by stanąć na nogach wciąż trwa, a efekty są coraz bardziej widoczne. Królowa postanowiła sprawić sobie w nagrodę drogi prezent, który przy okazji zmotywuje ją do dalszych ćwiczeń. W tym odcinku po raz pierwszy sama staje na nogi!

Rafał i Gabriel dalej będą próbować ratować swój związek. Uznali, że wizyta u specjalisty dobrze im zrobi. Dzięki niej mają dostrzec, w którym momencie tak bardzo się od siebie oddalili i co zrobić, żeby nauczyć się ze sobą żyć. najlepiej. Izie się nie odmawia, najlepiej wie o tym Patryk. Dlatego, kiedy jego przyszła żona zaplanowała mu popołudnie, ten nie próbuje oponować.

ZOBACZ WIDEO: Dagmara z "Królowych życia" pisze wniosek o likwidację barier architektonicznych w mieście

d4hqjvv

Podziel się opinią

Share

d4hqjvv

d4hqjvv
d4hqjvv