Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
królowe życia

Królowe życia. Dagmara ma poważny wypadek samochodowy (odcinek 3 i 4 - streszczenie)

"Królowe życia" wracają na ekrany. W dwóch pierwszych premierowych odcinkach programu zobaczymy wypadek, któremu uległa Dagmara. Na widzów czeka też ciąg dalszy historii Rafała i Gabriela. Czy to naprawdę koniec ich związku?

Share
Królowe życia. Dagmara ma poważny wypadek samochodowy (odcinek 3 i 4 - streszczenie)
Źródło: Materiały prasowe
d4kso1j

Królowe życia (odcinek 3 - streszczenie) - 13.09.2019 godz. 22:00

Nie od dziś wiadomo, że Dagmara ma milion pomysłów na minutę, a większość z tych pomysłów od razu wciela w życie. Kiedy postanawia, że zrobi dla Conana eko-ogródek, szybko bierze się do pracy. W tym wyzwaniu pomagać jej mają Jacek i Wicio. Czy to się uda? Iza jest pochłonięta przygotowaniami do swojego ślubu. Powoli zaczyna się stresować. Razem z Patrykiem zmierzą się z wyborem DJ-a na wesele. Czy znajdą wspólny język?

Rafał próbuje sobie znaleźć jakieś twórcze zajęcie. Myślami wciąż wraca do Gabriela, do ich wspólnej przeszłości i przyszłości, która stoi pod wielkim znakiem zapytania. Czuje, że musi przestać, nadszedł czas, żeby pomyśleć o sobie.

d4kso1j

Królowe życia (odcinek 4 - streszczenie) - 14.09.2019 godz. 22:00

Dagmara miała poważny wypadek samochodowy. Przeszła operację i czekają ją kolejne. Istnieje niebezpieczeństwo, że królowa spędzi sporo czasu na wózku inwalidzkim. Mimo że jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo, jej najbliżsi przeżywają traumę.

Nie mniejszą traumę przeżywają Rafał i Gabriel, którzy po rozstaniu nie mogą znaleźć sobie miejsca. Pozytywną iskierką w czwartym odcinku zdecydowanie będzie Adrianna. Razem z synem wybiorą się na obiad do dziadków. Będzie smacznie, miło, a przede wszystkim zabawnie.

ZOBACZ WIDEO: Dagmara Kaźmierska wspomina wypadek. "Stopa wisiała na skórze. Pięta zmiażdżona"

d4kso1j

Podziel się opinią

Share
d4kso1j
d4kso1j