Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
królowe życia
oprac. Anna Ryta
18-10-2019 16:52

Królowe życia. Dagmara kupuje szpilki na chorobową chandrę (odcinek 13 i 14 - streszczenie)

W najnowszych odcinkach programu "Królowe życie" widzowie zobaczą, jak Conan odbiera dowód osobisty. Tymczasem Dagmara podejdzie do siebie motywacyjnie - kupi szpilki, a potem pojedzie z Jackiem na myjnię.

Królowe życia. Dagmara kupuje szpilki na chorobową chandrę (odcinek 13 i 14 - streszczenie)Źródło: Materiały prasowe
dnirbf5
dnirbf5

Królowe życia (odcinek 13 - streszczenie) - 18.10.2019 godz. 22:00 w TTV

Dagmara fizycznie czuje się już coraz lepiej. Raz na jakiś czas dopada ją jednak chandra, z którą trudno jej się uporać. Wtedy z pomocą przychodzi Jacek i razem ruszają ratować świat. Co tym razem wymyślili? Rafał i Gabriel wyruszają za miasto. Świeże powietrze i czas spędzony razem mają ich do siebie zbliżyć i sprawić, że znowu nabiorą ochoty na miłość. Adrianna uwielbia swoją prace i najwyraźniej praca uwielbia ją. Do swojego butiku pędzi codziennie z samego rana. Zawsze z uśmiechem na twarzy i głową pełną nowych pomysłów. Co tym razem zaplanuje?

Królowe życia (odcinek 14 - streszczenie) - 19.10.2019 godz. 22:00 w TTV

Rafał i Gabriel próbują ratować swój związek. Wspólny wypad za miasto miał ich do siebie zbliżyć i przypomnieć im o tym, co ich łączy. Jednak nic, co dobre nie trwa wiecznie i nadszedł czas powrotu do rzeczywistości, która okazała się nie taka zła.

Dagmara ma problem nie tylko ze zdrowiem. Jej myśli są teraz skierowane w stronę pełnoletniego Conana, który swój dowód osobisty traktuje jak trofeum. Królowa aż boi się myśleć, co jej mały synek może kupić dzięki temu małemu kawałkowi plastiku.

Kasia to fanka medycyny estetycznej. Niezliczoną ilość razy poprawiała sobie to i owo w swoim wyglądzie. Planuje kolejny wyjazd do Turcji, gdzie podda się zabiegom upiększającym. Jednak zanim wyjedzie, musi skupić się na formalnościach, których dopinanie nie jest jej mocną stroną.

ZOBACZ WIDEO: Dagmara z "Królowych życia" pisze wniosek o likwidację barier architektonicznych w mieście

dnirbf5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnirbf5