Seriale polskieKrólikowski załatwi rolę ukochanej? "Gdy Antek się uprze, to potrafi wywiercić dziurę w brzuchu"

Królikowski załatwi rolę ukochanej? "Gdy Antek się uprze, to potrafi wywiercić dziurę w brzuchu"

Królikowski załatwi rolę ukochanej? "Gdy Antek się uprze, to potrafi wywiercić dziurę w brzuchu"
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. Anna Ryta

29.03.2017 14:06, aktual.: 29.03.2017 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Młody aktor zrobi wszystko, aby wypromować swoją dziewczynę, Julię Wieniawę, i zapewnić jej taką samą popularność, jak to było w przypadku jego byłych ukochanych.

Choć spotykają się już od kilku miesięcy, do tej pory nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej. Nie ma jednak wątpliwości, że Antoni Królikowski i Julia Wieniawa tworzą najgorętszą parę sezonu. Już na pierwszy rzut oka widać, że aktor jest szaleńczo zakochany w 9 lat młodszej dziewczynie, znanej m.in. z serialu "rodzinka.pl". Warto dodać, że oboje znają się jeszcze z czasów, gdy Królikowski był w związku z jej przyjaciółką - Katarzyną Sawczuk.

Para nie tylko spędza wspólnie wolny czas, ale również spotyka się na planie serialu "Na Wspólnej". Przypomnijmy, że Antoni wciela się w rolę nauczyciela fizyki, który romansuje ze swoją uczennicą, czyli Julią. Choć ten wątek spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony widzów, TVN zadecydował, że wkrótce bohaterka grana przez Wieniawę zniknie z ekranów.

Gdy ta informacja dotarła do Królikowskiego, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Jak podaje "Fakt", aktor robi wszystko, aby przekonać producentów "Na Wspólnej" do zmiany decyzji. Nie chce dopuścić do sytuacji, w której jego ukochana straci pracę. Pragnie więc za wszelką cenę pomóc jej w karierze. Nie jest bowiem tajemnicą, że młody aktor zawsze mocno wspierał wszystkie swoje dziewczyny i gdy tylko mógł, dbał o ich interesy.

- Gdy Antek się uprze, potrafi wywiercić dziurę w brzuchu. Przekonuje, że taka piękna i uzdolniona aktorka to ozdoba serialu i trzeba dać jej szansę - powiedział informator "Faktu". Tym razem znów się uda?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także